Apple vie ako robiť marketing a interakciu so zákazníkmi. Dnes spoločnosť zverejnila novú výzvu, ktorej sa môže zúčastniť v podstate každý. Používatelia z celého sveta môžu s firmou zdieľať svoje najlepšie fotografie, ktoré sú vytvorené pomocou nočného režimu na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Apple chce propagovať nočný režim

Jablková spoločnosť veľmi rada prepája svoje aktivity spolu so svojimi zákazníkmi. V tomto prípade vymyslela zaujímavú výzvu, ktorej sa môže zúčastniť v podstate každý, z ktorejkoľvek krajiny na svete. Jedinou podmienkou je to aby používateľ vlastnil jeden z trojice týchto modelov:

- Reklama -
  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max

Dôvodom je fakt, že pôjde o prezentáciu schopností nočného režimu. Ten podporujú len tieto 3 menované modely, ktoré Apple uviedlo v septembri 2020 na trh.

Prečo sa nám iPhone 11 Pro vo novej farbe "Midnight Green" páči najviac?
Ak máte iPhone 11 Pro, tak do toho! – svetapple.sk

Apple vyzýva svojich fanúšikov aby mu posielali fotografie.

Ako už bolo uvedené vyššie, ide o výzvu, ktorá môže autorov urobiť slávnymi. Pokiaľ budú mať to šťastie a firma ich vyberie, budú ich zábery zverejnené na stránke Apple Newsroom a Apple.com. Okrem toho sa dostanú aj na Instagram spoločnosti. Ak sa chcete do tejto výzvy zapojiť aj vy, nie je to nič komplikované. Stačí na Instagrame alebo Twitter účte zverejniť fotku s hashtagmi #ShotoniPhone a #NightmodeChallenge.

Firma bude prijímať zábery do 29. januára 2020. Máte teda ešte relatívne dosť času. Samotné výsledky tejto výzvy budú zverejnené 4. marca 2020.

Okrem toho, že sa objavia na rôznych webových stránkach a Instagrame spoločnosti, firma ich bude môcť použiť aj vrámci svojich kampaní, v pobočkách obchodov Apple Store, na billboardoch či na výstavách fotografii tretích strán. Znie to teda veľmi zaujímavo a ak sa do víťazného výberu dostanete, môžete sa zviditeľniť prakticky po celom svete.

Firma má podmienku, že každý, kto sa chce zapojiť musí byť starší ako 18 rokov a nemôže byť zamestnancom Apple a ani rodinným príslušníkom takéhoto zamestnanca. To aby nebol niekto zvýhodňovaný. Čo na to hovoríte. Vyskúšate? Každý máme rovnakú šancu…

biela noc
Apple vyzýva svojich fanúšikov aby mu posielali fotografie. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.