Nové iPhony sa začali predávať už vo veľkej časti sveta a Jablková spoločnosť hlási obrovský záujem! Veď za 3 dni predali neskutočných 10 miliónov kusov! Tento údaj však pochádza ešte z prvej vlny predaja nových iPhonov, ktorá sa týkala len niekoľkých svetových metropol. Dnes už máme za sebou druhé kolo, vďaka ktorému sa iPhony objavili v ďalších 20 krajinách a tak číslo 10 miliónov je už neaktuálne a dokonca je možné, že aj dvojnásobné! 

Zlatá baňa!

Ázijské trhy budú tento rok pre Apple doslova zlatou baňou. Veď veľký záujem o Jablkové smartfóny bol aj doposiaľ. Jediné, čo používateľom vadilo bolo to, že neponúkli tak veľké displeje, ako konkurencia. To sa však tento rok zmenilo a Apple predstavilo rovno dva iPhony s väčším displejom. Práve ázijský trh tak bude veľmi kľúčový pre Jablkovú spoločnosť!

apple-store-new-graphics-2-e1404226974701
Ázia bude tento rok pre Apple zlatou baňou! – svetapple.sk

Predaj sa začne 17.októbra

Aj napriek tomu, že u nás doma a v Česku je začiatok predaja nových iPhonov zatiaľ v nedohľadne, my už vieme, kedy sa začnú predávať na čínskom trhu. Šialenstvo nastane konkrétne 17. októbra, pričom prví „vyvolení“ budú môcť mať svoje iPhony ešte 10. októbra. Zakúpiť ich zatiaľ bude možné iba cez internet, v kamennom Apple Store či u telekomunikačných spoločností!

b_id_421716_apple_store
Predaj v Číne začne už 17.októbra! – svetapple.sk

Cena

Pýtate sa, a čo cena? Na čínskom trhu by mali byť nové iPhony asi lacnejšie ako tu, no nie?  Pokiaľ si to myslíte, tak ste na omyle. Po predstavení nového iPhonu sme následne vedeli aj cenu, za ktorú ho bude Apple predávať. Neprávom sa tak vylúčili všetky špekulácie, ktoré nasvedčovali tomu, že bude omnoho drahší. Dnes už vieme, že boli vylúčené neprávom, keďže pochádzali z čínskeho trhu, kde sa budú iPhony predávať za vyššiu cenu ako v USA či v Európe!

Konkrétne:

iPhone 6 16GB – 860$

iPhone 6 32GB – 990$

iPhone 6 64GB – 1120$

iPhone 6 Plus 16GB – 990$

iPhone 6 Plus 32GB – 1120$

iPhone 6 Plus 64GB – 1267$

Ceny sú samozrejme prepočítané do $ z čínskych juan!

apple-iphone-6-plus-3
Ceny sú o niečo vyššie, ako v USA – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.