Apple obľubuje tvoriť reklamný marketing za pomoci toho, čoho sú schopné jeho produkty. Tentokrát sa zameralo na kvalitnú kameru, ktorú obsahuje jeho smartfón. Pozrite sa na nové video zo série „Shot on iPhone 11 Pro“.

„Shot on iPhone 11 Pro“

Pokiaľ máte radi kreativitu, následujúci 30-sekundový spot sa vám bude určite páčiť. Jeho názov je „Hockey Tape“ a zobrazuje iPhone 11 Pro zachytávajúci hokejky, puk a samozrejme hráčov. O „herecké výkony“ sa tu postarala dvojica hokejistov: Marc-André Fleury a Mark Stone.

Apple nás vyzýva k tomu, aby sme sa v rámci reklamy pozreli na hru trochu ináč, ako doteraz. Používa pri tom ultraširokouhlý objektív alebo spomalené zábery. Výsledok je perfektný a cítiť z neho profesionalitu, ktorú si však vďaka kvalitnému hardvéru môžete vyskúšať aj sami doma…

Ako sme už povedali vyššie, celé video bolo natočené na iPhone 11 Pro ešte vo februári 2020. Jedná sa o ľadovú plochu priamo zo SoBe Ice Areny, ktorá sa nachádza v Las Vegas

Vegas Golden Knights patria medzi 24 tímov, ktoré sú pripravené na NHL Stanley Cup. Prvé zápasy začnú už počas dnešného dňa, takže dôvod „vypustenia“ reklamy je úplne jasný.

Hry sa majú konať v kanadských mestách Edmonton a Toronto. Všetci hráči budú musieť spĺňať prísne bezpečnostné podmienky, aby sa náhodou nenakazili vírusom COVID-19. To isté platí aj pre personál či organizátorov.

Do komentára nám napíšte, ako sa táto krátka reklama páčila vám. Za nás je úplne super, no nie sme si istí ako by iPhone 11 Pro dopadol po „dobre namierenej“ strele pukom vo vysokej rýchlosti. To sa však našťastie nestalo 🙂 .

https://youtu.be/ORicC9yVMhc
Prečítajte si tiež  iPhone SE 3 a jeho presná kapacita batérie v mAh. Budete prekvapení (+ porovnanie s predchodcami)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.