Apple má jedno z najlepších marketingových oddelení na svete. Jeho tím pochádza zo spoločnosti, ktorá bola kedysi kompletne celá odkúpená a ktorá sa postarala o tie najlepšie kampane od Applu vôbec. Dnes sa môžete pozrieť na veľmi zaujímavý a originálny počin. Do série „Shot on iPhone“ pribudlo nové video, s dĺžkou cez 5 hodín.

Apple zdieľalo 5 hodinové video zo série „Shot on iPhone“.

O tom, že v Apple robia radi veci inak, sme sa už neraz presvedčili na vlastnej koži. Firma sa teraz rozhodla svojim divákom predstaviť video, v ktorom kompletne mapuje ruskú štátnu galériu – Ermitáž. Jeho priestory sa nachádzajú v Petrohrade a veruže sa je na čo pozerať. Presnejšie povedané, ak si chcete pozrieť celý snímok, pripravte si jeden poriadne dlhý večer či možno aj dva.

Video má až 5 hodín, 19 minút a 28 sekúnd. Natočené bolo na posledný model, iPhone 11 Pro, ktorý bol predstavený v septembri minulého roka. Výsledok je úchvatný.

Prečo sa nám iPhone 11 Pro vo novej farbe "Midnight Green" páči najviac?
Apple zdieľalo 5 hodinové video zo série „Shot on iPhone“.

Apple v tomto prípade použilo rozlíšenie 1080p. Malo na to ale dosť opodstatnený dôvod. Firma potrebovala, aby sa to všetko podarilo zvládnuť na jeden záber. Výsledok je teda taký, že za viac ako 5 hodín neuvidíte ani jedno prerušenie alebo strih. Čo sa týka batérie, tak ta vydržala veľmi obstojne a ešte jej aj ostala skoro celá „rezerva“. iPhone mal na samom začiatku 100% a po skončení to bolo 19%. Veľmi slušné, čo poviete?

Vo videu môžete vidieť viac ako 45 galérii múzea a tiež množstvo živých vystúpení. Okrem toho je dostupný aj trailer, ktorý má len jeden a pol minúty. Informovať vás bude o všetkých detailoch, čo sa videa týka. Nás už teraz zaujíma iba to, či existuje reálne človek, ktorý si dokáže toto viac ako 5 hodinové dielo pozrieť od začiatku až do konca. Musí to byť mimoriadný výkon…

Prečítajte si tiež  Mladí milujú iPhone. Prieskum ukázal, že si bez neho nevedia predstaviť život
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.