Včera sme boli veľmi prekvapený po tom ako sme mali možnosť vidieť iPhone X na verejnosti skoro mesiac pred tým, ako oficiálne zamieri do predaja. Je to zvláštne ale úplne reálne. Telefóny údajne používajú zamestnanci Applu na zdokonalovanie služieb a nových technológií. Možno sa okolo nás premáva väčšie množstvo majiteľov tohto zariadenia a my o tom ani len nevieme. Pozri sa na balenie, ktoré však nie je ako render na oficiálnej stránke Applu ale priamo fotka na verejnosti! 

Balenie iPhonu X

Na tejto fotke možno ani nie je dôležité priamo to, čo je na nej vyobrazené ale skôr to ako k nej došlo. Predmet, teda krabička iPhonu X je niečo, čo by ešte oficiálne nikto nikde držať v ruke nemal a nájde sa naozaj len pár výnimiek, ktoré majú tu česť, novinku testovať. No a odpoveď je na svete od včera. Vzhľadom na informácie, že Apple má po celom svete svojich vlastných testerov, ktorý pracujú na iPhone X a zveľadujú jeho technológie došlo už k niekoľkým fotkám zariadení, ktoré sú výhradným majetkom Apple. Bolo otázkou, či tieto zariadenia Apple dodáva v originálnom balení, alebo nie. Odpoveď je zdá sa áno, pretože ináč si následujúcu fotku asi ani nevieme vysvetliť.

- Reklama -

Je veľmi nekvalitná avšak zachytáva presne to, čo sme mali možnosť vidieť ešte včera na oficiálnych renderoch od Apple. Tí čo iPhone X testujú pravdepodobne nemajú dovolené svetu prinášať podrobnosti a detaily, ktoré sa ho týkajú. Rovnako tak by asi ani nemali fotiť krabičky a príslušenstvo. Avšak v takomto prípade sa čokoľvek veľmi ťažko vysvetľuje. Navyše iPhone X už bol predstavený a tak už nejde o taký problém.

iphone X - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.