Zabrániť únikom čo sa týka nových iPhonov v dnešnej dobe už asi ani nejde. Vždy sa nájde niekto, kto to skrátka všetko pokazí a ukáže nám zariadenie skôr, ako bolo predstavené. Avšak, je tu ešte jedna zaujímavá situácia, ktorá sa tento rok evidentne stala. Niekto používa iPhone X skôr, ako zvyšok sveta. Všetko si navyše natočil na telefón a teraz sa tým chváli. Ako sa len toto mohlo stať?

Originál je len jeden

Určite ťa možno napadlo, že zariadenie na videu skrátka len nie je originál a niekto sa snažil oklamať celý svet nejakým Čínskym plagiátom. To ale zrejme neplatí. Pokiaľ si dobre pozrieš prednú stranu displeja zariadenia, ktoré je na tomto kontroverznom videu zistíš, že je presne taký, ako ho má aj iPhone X. Podobný displej je v dnešnej dobe veľmi náročné oklamať, nakoľko ho vyrába iba samotné Apple. Ako sa teda k telefónu autor dostal? Napadá nás len jeden možný scenár. Pracovníci v Apple už teoreticky toto zariadenie môžu používať, aj keď si tým možno nie sme úplne istý.

- Reklama -

Pokiaľ je to tak, je možné, že niekto dal niekomu iPhone X do ruky, nech si ho vyskúša, no nech ho nefotí ani nenatáča. Určite vieš, že v Apple majú prísny kódex, čo sa týchto vecí týka. Ako sa ale ukázalo, ten niekto, kto mal iPhone v rukách príkaz nedodržal a okrem toho, že všetko porušil, telefón dal aj na internet. Ty sa tak môžeš pozrieť medzi prvými na iPhone X v skutočnom živote, v rukách niekoho iného ako novinárov tesne po Keynote. Čo naň hovoríš? Páči sa ti?

Another iPhone X in the wild from apple

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here