Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú pre mnohých Slovákov športovou udalosťou roka. Niektorí sledujú futbal, tenis, hokej alebo všetko naraz. Tento rok sú majstrovstvá v Rusku a začínajú sa už dnes, 6. mája 2016. Maj prehľad o celom šampionáte vďaka oficiálnej aplikácii IIHF.

Blížia sa MS v hokeji, stiahni si oficiálnu appku

Mať prehľad o výsledkoch, mužstvách a zápasoch počas majstrovstiev je už v posledné roky malina. Jedna aplikácia, so všetkými potrebnými informáciami o hokeji všetko zmenila a už nemusíš informácie hľadať na rôznych weboch. Aplikácia 2016 IIHF ti toto všetko ponúka okamžite a bezplatne.

- Reklama -

Prečo sa oplatí ju stiahnuť a používať? Tak určite preto, že všetky informácie o zápasoch a výsledkoch sú pravidelne aktualizované a nestane sa, že aplikácia ti nepodá správne informácie. Keďže ide o appku z dielne IIHF, teda Medzinárodnej federácie ľadového hokeja, všetky uverejnené údaje sú overené a pravdivé. Okrem výsledkov, rozpisu skupín či mužstiev si môžeš prezerať aj zostavy reprezentácii jednotlivých krajín, počtov výhier či prehier a aj fotografie zo zápasov.

Určite poteší aj rozšírenie v podobe widgetu aplikácie, ktorý si zapneš v centre upozornení, rovnako aj možnosť upozorňovania na skóre ľubovoľných tímov či zápasov. Nesklame aj pekný dizajn, prehľadnosť a ľahká manipulácia v prostredí aplikácie, ktorá sa od tej minuloročnej 2015 IIHF ani veľmi nelíši. Aplikácia ponúka širokú paletu nastavení jazyka a slovenčina je v nej samozrejmosťou. Ak si teda skutočný hokejový fanúšik a chceš mať prehľad o všetkom hokejovom počas majstrovstiev, stiahni si túto bezplatnú aplikáciu do svojho iPhonu či iPadu.

Stiahni z App Store

Môže ťa zaujímať
- Reklama -