Pre každého znamená obdobie Vianoc niečo iné. Kým jeden je šťastný, že sa konečne vidí so svojou najbližšou rodinou, druhý sa teší na to, čo si nájde pod stromčekom. Veľakrát chcú totiž rodičia obdariť svoje deti nejakým tým iPhonom, a tak býva toto obdobie pre spoločnosti, ako je napríklad Apple doslova zlatou baňou!

Zlé načasovanie

Predstavovanie a začiatok predaja iPhonov prichádza skoro vždy v septembri. Teda približne 3 mesiace pred Štedrým večerom, kedy sa u nás rozdávajú darčeky. Tento rok to bol konkrétne 19. september, no od uvedenia sa postupne predaj rozširoval po celom svete až prakticky do dnešných dní, kedy by s uvedením na trh malo Apple konečne finišovať. Pokiaľ si však myslíte, že zamestnanci Foxconnu, teda spoločnosti, ktorá dodáva Apple najnovšie iPhony, majú konečne pokoj a môžu si vydýchnuť, pravdepodobne sa mýlite. Nielen, že v mnohých končinách sú iPhony stále nedostatkovým tovarom, ale blížia sa aj Vianoce, ktoré sú pre Apple nesmierne dôležité, no už teraz, približne mesiac pred nimi sa objavujú prvé problémy s dodávkami. Apple to podľa všetkého ani tento rok nestihne!

iphones

Kupujte teraz

Pokiaľ chcete potešiť vaše deti či polovičku tým, že jej zakúpite najnovší iPhone 6/6 Plus, pravdepodobne by ste tak mali urobiť už v týchto dňoch a nečakať na to, kým budú vypredané. Totiž už v dnešných dňoch sa začínajú objavovať problémy s dodávkami u operátorov. Čo sa týka bežných obchodov, tak tam by ste sa mali k vášmu iPhonu dostať pomerne bezproblémovo, no už aj tu môžme vidieť možné problémy s dodávkami. Hovoríme najmä o „strednej“ 64 GB verzii, ktorá je tou najžiadanejšou na trhu!

iphone-6-beats-music

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.