Šialenstvo, ktoré každým rokom počas predstavovania nového iPhonu vypukne je jednoducho neopísateľné. Žiadna iná spoločnosť na svete nedokáže vyrobiť taký produkt, o ktorý by sa používatelia doslova pobili. Ako vyrobiť takéto zariadenie nám vedia povedať asi len v Apple. Pozri si video z minulého roka, ktoré zachytáva doslovnú bitku o nový iPhone!

iPhone 6 a bitka

Pokiaľ postávaš pred Apple Store niekoľko hodín a podarí sa ti doň dostať ako úplne prvému, pri východe z obchodu nastáva veľký potlesk a jasot, pretože ostatní stojaci v rade sa už nevedia dočkať na ten svoj a myšlienka, že novinku už niekto má ich posúva (aspoň psychicky) vpred. Nie všade to však funguje rovnako. Muž vyšiel z Apple Store a začal pod vplyvom silných emócií jasať. Náhodný okolostojaci sa na neho pozerali ako na blázna keď zrazu…

Na prvý pohľad náhodný stojaci, na pohľad druhý zlodej či neprajník, ktorý chcel iPhone poškodiť, si vyčkával pri lampe vedľa obchodu. Akonáhle sa vyšiel zákazník von pochváliť svojím novým telefónom zaútočil naň a pri snahe pravdepodobne zariadenie ukradnúť spadlo na zem a celé sa rozbilo. Je veľmi smutné, čo sa dnes vo svete deje. Našťastie celý tento príbeh má šťastný koniec nakoľko išlo len o prank. iPhone bol v skutočnosti papierová maketa so základnou doskou. Dobrý nápad ako nachytať internetové publikum, že?

Prečítajte si tiež  5 pozadí od SvetApple.sk pre iPhone & iPad|#11
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.