To, že posledné iPhony ponúkajú naozaj kvalitné objektívy s kvalitným senzormi vieme už pomerne dlho. Fotenie či natáčanie videa s iPhonom je jednoducho radosť! Pokiaľ si šikovný a trošku trpezlivý, dokážeš na tento smartfón, predstavený ešte v roku 2012 natočiť aj krátky film. Presne to sa totiž podarilo naším českým bratom, ktorí predstavili krátkometrážny film „Bubliny nelžou“. Pozri sa ako to vyzerá ak namiesto profesionálnej kamery použiješ svoj iPhone!

Bubliny nelžou

„Ten den začal jako každý jiný. Inženýr Cmíral se v koupelně opláchl, vyčistil si zuby a chtěl se holit. Vtom se mu nad hlavou objevila bublina jako z komiksu a bylo v ní číslo 6. Záhy se ukázalo, že bubliny mají všichni lidé na světě. Jen nikdo netušil, co čísla znamenají. Film vznikl podle stejnojmenné povídky spisovatele a novináře Miloše Čermáka a byl vybrán do oficiálního programu mezinárodního filmového festivalu Febiofest 2015“

Napísalo štúdio: aquariuspictures.cz

Film

Bubliny nelžou / Bubbles Don’t Lie – iPhone film from Aquarius Pictures on Vimeo.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako v Apple Music nastaviť obrázok zoznamu skladieb v štýle oficiálnych playlistov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.