Batéria v pripravovanej generácií iPhonu by mala byť o trochu lepšia, ako batéria v iPhone 6S Plus. Nasvedčujú tomu aj odhalené zábery z ázijskej fabriky na výrobu komponentov produktov pre Apple.

Bude mať nakoniec iPhone 7 lepšiu batériu?

Ďalší iPhone, tentokrát s označením 7 by sa mohol dočkať vylepšenej batérie, čo prinesie vyššiu výdrž iPhonu. Podľa uniknutých obrázkov to bude možno tak a iPhone 7 bude mať o niečo lepšiu výdrž ako predošlý model.

- Reklama -

iphone7-battery

Fotky batérie, ktoré boli publikované na čínskom mikroblogu Weibo znázorňuje iPhone 7 vylepšený o 7,04 Wh battery, čo je oproti 6,61 Wh batérii v iPhone 6S menšie zlepšenie. Používatelia tohto plánovaného iPhonu 7 sa tak možno môžu tešiť na predĺženie používania telefónu o pár hodín. U iPhonu 7 Plus sa očakáva taktiež zlepšenie výdrže batérie. Jej kapacita by mala byť 2810 mAh, čo je oveľa viac ako 1735 mAh v iPhone 7.

Súčasný iPhone 6S má kapacitu batérie 1715 mAh a jeho väčší brat má 2750 mAh. Pri týchto dvoch modeloch Apple trochu ubral na kapacite, v porovnaní s iPhonom 6 a 6 Plus, ktoré mali najlepšiu batériu použitú v iPhonoch. Zatiaľ však nie je jasné, či sú tieto uniknuté fotky skutočné.

iphone7-battery-2

Zdroj: cultofmac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -