Určite si zaznamenal, že Apple predstavilo nové iPhony 7 a 7 Plus vo farbe (RED), teda červenej. Výťažok z predaja tohto konkrétneho modelu poputuje na neziskovú organizáciu v boji proti zákernej chorobe AIDS. Už sme písali, že telefóny v kombinácii s bielym variantom vyzerajú super. Ako však vyzerajú, ak sa skombinujú s čiernou? Aj tak je to super!

Čierny iPhone (RED)

Ako si si určite všimol, nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus vo farbe (RED) je síce červený, ale ide o kombináciu červenej a bielej varianty. Veľa ľudí sa však vyjadrilo, že by to mohlo veľmi zaujímavo vyzerať aj keby telefón neponúkol biely, ale naopak čierny displej. Už na začiatku by som chcel povedať, že sa dalo očakávať, že telefón bude mať práve biely displej, pretože či už iPod Touch alebo iPod Nano, ktoré sa taktiež dodávali ako product (RED) mali práve biely displej na prednej strane. Apple určite nechce porušovať túto tradíciu a tak zvolilo tento variant, ktorý vyzerá super.

- Reklama -

Ako ale vieme, ľudská zvedavosť nemá hraníc a tak sa istý Benjamin Geskin rozhodol, že telefón mierne prerobí a na miesto bielej farby dá dopredu čiernu. Tento variant zverejnil sa svojom Twitteri. My sme si fotku pozreli a musíme poedať, že červenému iPhonu sekne rovnako čierna ako aj biela. Na druhú stranu si ale nemyslíme, že by ju niekedy Apple zaradilo do predaja. Možno sa ale časom nájde firma, ktorá bude displeje za poplatok vymieňať. Veď dnes už poznáme aj čierne slúchadlá AirPods, no nie? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.