Tak, ako sme ti už dnes jednu správu o nových iPadoch priniesli, dozvedeli sme sa aj o ďalších novinkách, ktoré nás pri zajtrajšej dlhej aktualizácií Apple Store budú čakať. Presne preto ti o nich prinášame ďalší článok, v ktorom sa dozvieš všetko potrebné. Aktualizácia internetových stránok bude prebiehať od 8:00 do 13:30, takže pôjde o 5 a pol hodinovú odstávku. To nám značí niečo veľké a nebude to len o iPadoch, pozorne čítaj o novinkách, ktorých by sme sa mohli dočkať!

iPhone 7/7 Plus (RED)

Červený iPhone? To tu ešte nebolo, jedine s krytom. Apple ale očividne chce podporiť aj boj proti zákernej chorobe AIDS a ako už iste vieš, podporu vyjadruje pomocou svojich produktov, označených ako (RED). Akonáhle si takýto produkt kúpiš, nielen že máš nádhernú variantu (napríklad obalov či smartcoverov pre iPad), ale výťažok z peňazí putuje práve pre organizáciu, ktorá sa snaží proti zákernej chorobe bojovať. Apple chce vyjadriť ale ešte väčšiu podporu a možno aj tak trochu potichu zaradiť do predaja novú, červenú variantu svojho iPhonu. Už na pohľad vidíme, že vyzerá super, a to sú len neoficiálne rendre.

- Reklama -

Trhová skupina, ktorú chce táto spoločnosť osloviť sú prevažne ženy, ale samozrejme aj muži. iPhone už dávno nie je len špčikový high-end smartfón,č ale je aj istým módnym doplnkom (či sa nám to páči alebo nie) Na druhú stranu, tá červená mu skutočne pasuje, čo povieš? Do predaja by sa mohla dostať už zajtra (ak to samozrejme nebol omyl zo strany analytikov), cena by mala ostať rovnaká. To, v akých variantách bude dostupná nevieme ale nepredpokladáme, že pôjde o niečo exkluzívne ako je napríklad “Jet Black”. Ak sa niečoho dočkáme, nájdeme to pravdepodobne so všetkými pamäťami.

iPhone 7 RED - svetapple.skiPhone 7 RED - svetapple.sk

iPhone SE 128GB

iPhone SE bude mať v týchto chvíľach prvý rok na trhu. Áno, zariadenie, ktorého dizajn prišiel ešte v roku 2012 je stále veľmi populárne a ľudia ho kupujú. Je to lacná, no zároveň veľmi efektívna vstupenka do sveta Apple. Okrem toho, že jeho hardvér pochádza z iPhonu 6S a jeho cena je na pomery Apple produktov nízka je aj veľmi pekný.

Kombinuje jednoduchý dizajn a 4″ uhlopriečku čím sa stal vo svete extrémne populárny prakticky okamžite potom, ako sa začal predávať. Je tu super produkt ale má jednu nevýhodu, a to je práve jeho pamäť. Tá môže mať buď 16GB, 32GB alebo 64GB a to je na dnešnú dobu naozaj málo. Do predaja by sa mohla dostať ale verzia so 128GB pamäťou a to je na 4″ displej už skutočne dosť.

Predaje to možno výrazne neovplyvní, ale bude sa o tom rozprávať, čo tomuto “drobcovi” ešte urobí dobrú reklamu. My sa na zajtrajšok veľmi tešíme a dúfame, že sa naplní aspoň časť našich očakávaní. Všetko samozrejme vyjsť nemôže, ale to nevadí. Dúfajme, že Apple nesklame.

iPhone SE - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here