Spoločnosť Apple vyrába smartfóny, ktoré sú preslávené svojimi extrémne kvalitnými kamerami. Ich schopnosti evidentne zaujali aj českých filmárov, ktorí sa ich rozhodli použiť na nakrúcanie snímku Banger. Dobre hodnotený film z roku 2022 teraz dorazil na Netflix, takže si ho môžete pozrieť aj vy.

Ako píše portál Kinema.sk, režisér Adam Sedlák nakrúcal všetky scény na iPhone 12 Pro z roku 2020. Nešlo teda ani o najnovší model no aj tak sa podarilo zachytiť krásne, v mnohých prípadoch až dychberúce zábery. Schopnosti, aké má toto drobné zariadenie z Cupertina prekvapili aj rappera Sergeia Barracudu, ktorý priznal, že takúto kvalitu nečakal.

K dôvodu, prečo bol na natáčanie použitý práve iPhone 12 Pro sa vyjadril aj režisér Adam Sedlák. Podľa jeho slov to bol tvorivý zámer, pričom chcel dať filmu Banger vizuálnu vernosť, aby mali diváci pocit, že spolu s hlavnými postavami sedia v aute a sú súčasťou celého príbehu.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi
REKLAMA

Český spevák a herec Adam Mišík dopĺňa, že v dnešnej dobe už nie je potrebné vlastniť drahú techniku na to, aby ste natočili dobrý film. Základom je v prvom rade dobrý nápad a dobrý scenár, od ktorého sa všetko odvíja.

Podľa viacerých recenzii sa na film Banger veľmi dobre pozerá, aj keď pri ňom nebola použitá špičková kamera za tisíce eur. Medzi ďalšie zaujímavosti, ktoré treba spomenúť patrí fakt, že dej, ktorý mapuje 24 hodín sa podarilo natočiť už za 15 dní. Pokiaľ vás zaujíma výsledok, pozrite si Banger na Netflixe aj vy.

Do komentára nám napíšte, čo si o tomto filme myslíte. Páčil sa vám alebo máte voči jeho kvalite / príbehu výhrady. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Poznáme presný výkon iPhonu 12. Konkurencia dostane zabrať.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -