Hoci si Apple zakladá predovšetkým na tom, že jeho produkty stoja nenormálne peniaze, predsalen sa občas nájde situácia, ktorá otvorí dvere k novým zariadeniam pre tých, ktorí možno nemajú toľko peňazí, poprípade ich nechcú vyhodiť za tak drahý smartfón, akým je napríklad iPhone. Takáto situácia je práve teraz a pokiaľ chceš naozaj za lacno kúpiť úplne nový model, poponáhľaj sa, poradíme ti, ako ho vychytať veľmi lacno! 

Chceš nový iPhone za lacno? Nikdy nebola lepšia príležitosť!

iPhone je určite jedna z vecí, ktorá nie je najlacnejšou záležitosťou a jeho kúpu treba poriadne zvážiť. Tak či onak dá sa zohnať aj naozaj lacno a pri tom nemusíš pozerať stránky, kde ich ľudia ponúkajú z druhej ruky. Takýto predaj prináša jednak riziko, že predajca pošle fake, poprípade bude na iPhone zatajená vada, ktorá ťa pripraví o pekný balík peňazí. Každý predsa chceme záruku a úplne nový telefón bez škrabanca.

- Reklama -

Pokiaľ nás sleduješ a zaregistroval si, že Apple chystá iPhone SE, asi vieš, že to bude nástupca modelu 5S, ktorý je v komunite veľmi populárny a mnohí ho nechcú meniť ani za najnovšie modely, pretože má stále skvelý výkon (64 bitový Apple A7 procesor a koprocesor M7) a rovnako tak pekný dizajn či kvalitný fotoaparát.

Tento telefón sa už ale očividne nevyrába a Apple posiela posledné kusy predajcom, ktorí sa ho zbavujú vo veľkom. V jednotlivých obchodoch ho kúpiš už aj za 330 eur, čo je v porovnaní s modelom 6S približne polovica.

Apple iPhone 5S 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Jasné, nie je to najnovšie zariadenie, predstavené bolo ešte v roku 2013, ale jeho parametre naozaj stoja za to. Pokiaľ by ti aj nesedel, pretože chceš novší iPhone, poprípade už vlastníš model 6 alebo 6S, vyskúšaj ním potešiť napríklad svoju polovičku, ktorá nemá iOS poprípade rodičov, pre ktorých je komplikovaný Android jednoducho nepoužiteľný.

Telefón len tak mimochodom zažíva v súčasnosti prudký pokles ceny a lepšie to už nebude. Ber teda kým sa dá, pokiaľ chceš iPhone, no nechcel si zaň vyhodiť viac ako 400 eur, teraz máš skvelú príležitosť!

iPhone 5S - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.