Pokiaľ máte radi extrémy, o jeden sa prednedávnom postaral populárny youtuber, ItsYeBoi. Urobil zaujímavý experiment, pri ktorom prišiel do pobočky Apple Store, a nechal si vyrobiť “Mystery Box” v hodnote 10 000$ (9260€). Pozrite sa na to, čo mu sem zamestnanci spoločnosti Apple pribalili.

Chlapík dal 10 000$ za Mystery Box v Apple Store.

Je síce pravda, že spoločnosť Apple nepatrí medzi najlacnejšie obchody na svete, avšak aj tu môže dôjsť ku zvláštnym požiadavkám, v ktorých treba konať rýchlo a správne. Jednu kamennú predajňu navštívil youtuber ItsYeBoi s tým, že mu majú vytvoriť balenie s prekvapením, v hodnote 10 000$. Zamestnanci obchodu našťastie zachovali chladnú hlavu a po chvíľke netrpezlivého čakania boli všetky tašky naplnené a pripravené na odovzdanie.

- Reklama -

YouTuber dostal množstvo zaujímavých produktov, ktoré neboli na naše prekvapenie nutne od spoločnosti Apple. Mohli by sme napríklad spomenúť drona, herný ovládač alebo dokonca dráhu Hot Wheels. Áno, Apple naozaj takéto produkty predáva. Takisto dostal namiesto akéhokoľvek počítača hneď tri iPhony. Zamestnanci obchodu mu vybrali iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 8.

Ako sme už teda naznačili, v balíčku sa nenachádzal žiaden MacBook, ktorý by sa určite hodil. Z oblasti tabletov sa tu objavil len iPad Air a ceruzka Apple Pencil. Odporučme vám pozrieť si celé video, ktoré vám prezradí viac. Išli by ste niekedy do takéhoto “rizika”?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.