Pokiaľ máte radi extrémy, o jeden sa prednedávnom postaral populárny youtuber, ItsYeBoi. Urobil zaujímavý experiment, pri ktorom prišiel do pobočky Apple Store, a nechal si vyrobiť „Mystery Box“ v hodnote 10 000$ (9260€). Pozrite sa na to, čo mu sem zamestnanci spoločnosti Apple pribalili.

Chlapík dal 10 000$ za Mystery Box v Apple Store.

Je síce pravda, že spoločnosť Apple nepatrí medzi najlacnejšie obchody na svete, avšak aj tu môže dôjsť ku zvláštnym požiadavkám, v ktorých treba konať rýchlo a správne. Jednu kamennú predajňu navštívil youtuber ItsYeBoi s tým, že mu majú vytvoriť balenie s prekvapením, v hodnote 10 000$. Zamestnanci obchodu našťastie zachovali chladnú hlavu a po chvíľke netrpezlivého čakania boli všetky tašky naplnené a pripravené na odovzdanie.

YouTuber dostal množstvo zaujímavých produktov, ktoré neboli na naše prekvapenie nutne od spoločnosti Apple. Mohli by sme napríklad spomenúť drona, herný ovládač alebo dokonca dráhu Hot Wheels. Áno, Apple naozaj takéto produkty predáva. Takisto dostal namiesto akéhokoľvek počítača hneď tri iPhony. Zamestnanci obchodu mu vybrali iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 8.

Ako sme už teda naznačili, v balíčku sa nenachádzal žiaden MacBook, ktorý by sa určite hodil. Z oblasti tabletov sa tu objavil len iPad Air a ceruzka Apple Pencil. Odporučme vám pozrieť si celé video, ktoré vám prezradí viac. Išli by ste niekedy do takéhoto „rizika“?

Prečítajte si tiež  iPhone sa napokon opravuje extrémne ťažko: iFixit mu po roku znížil skóre opraviteľnosti. Dôvod vás nahnevá
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

  1. To je pekne po pi*i, vycolovať 10 000 USD a nemať ani počítač, ani ipad Pro. Je pravda, že vo svete tabletov má hodnotu a kvalitu len Apple v iOS, Samsung v Androide a Microsoft vo Windowse, ale jablko je brutálne najdrahšie. Často si čítam rôzne technické parametre, a špecifikácie rôznych výrobcov. Od Apple cez LG po Samsung, ale i keď milujem tablety, nikdy by som sebe nič od Apple nekúpil. Sú moc sofistikovaný a ja mám rád jednoduché veci, ktoré sa netreba dlho učiť. Takže nešiel, a v žiadnej značke.

  2. Róbert zmaž ten môj predchádzajúci komentár. Nie že by som zmenil názor, ale ráno hneď po prebudení som v ňom urobil pár hrubiek ? Dá sa to totiž povedať aj jednoduchšie. Pán Youtuber je pravdepodobne niekto, kto si vôbec neváži svoje “ťažko” zarobené peniaze. Preto je dosť pravdepodobné, že ho šťastným nielen neurobia, ale u neho dlho ani nevydržia. Ak týmto ohuruje na svojom youtube kanály a z toho zarába tie prachy, tak sa asi už vo svete míňa zdravý rozum ?

  3. Je úplne nepodstatné, aké ležiaky mu tam nabalili. Aj keď má človek veľa peňazí a možno i menej času, je takýto nákup darčekov absolútna neúcta ku tomu, koho chce takto obdarovať. Žiaľ v tomto svete zarábajú veľké prachy aj ľudia, ktorý mentálne nie sú zrelý spravovať ani svoje financie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here