Jack je už minulosťou a hoci minulý rok neboli príliš pozitívne ohlasy na to, že by sme oň mali raz a navždy prísť, dnes už akosi zisťujeme, že sa iPhone používa skoro rovnako ako predtým. Väčšina si zvykla skoro okamžite a dnes si už ani nespomenú na to, že s tým mali niekedy nejaký problém. Tento chlapík ale očividne dumal, čo by sa dalo robiť, aby Jack do iPhonu predsa len nejako dostal. Nakoniec sa mu to podarilo, vyzerá to veľmi zaujímavo.

iPhone 7 s jackom

iPhone 7 už nemá obľúbený jack a hoci sa javilo ako nemožné to, aby ho niekto nasilu dorobil, jeden taký fanúšik sa očividne predsa len našiel. Nebolo to ale vôbec také jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať. Bývalý softvérový inžinier Scotty Allen totižto na to všetko potreboval množstvo náhradných dielov z iných iPhonov, svoj vlastný dizajn obvodovej dosky a koniec koncov aj 4 mesiace na návšteve v Číne, kde dal toto všetok dohromady.

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.