Na svete nájdeme naozaj zaujímavé testy. Niektoré dávajú väčší zmysel, iné zasa žiadny. Prečo niekto testuje iPhone 6 v odolnosti po hodení do lávovej lampy naozaj netušíme a taktiež netušíme, prečo niekto zničí pomocou magnetu 10 000$ Apple Watch. Práve preto asi viete našu odpoveď na to, prečo niekto hádže iPhone 6 a Samsung Galaxy S6 do niekoľko litrovej nádoby naplnenej RedBullom.

iPhone 6 vs. Samsung Galaxy S6 (vs. RedBull)

Aj keď je tento test tak trošku nezmyselný, minimálne je zaujímavý a tak sme sa rozhodli o ňom rozhodli napísať článok. V prvom rade by sme si mali povedať, že ani iPhone a ani Samsung Galaxy S6 nie je vodeodolný (čo znamená, že smartfóny niesu ani RedBull – odolné). Je teda jasné, že aj táto tekutina zariadenia poškodí. Ktoré jej však podľahne skôr, zistíš až v následujúcom videu.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.