Na svete je veľmi veľa tém, pri ktorých sa ľudia hádajú v príspevkoch na Facebooku. Jednoducho sú tu dve strany, ktoré so sebou nesúhlasia a snažia sa presvedčiť tú druhú stranu o tom, že to “ich” je vždy najlepšie. Podobné hádky vznikajú aj pri iOS – Android a tak častokrát treba písať takéto články viacmenej s objektívnym názorom. Pozri sa, či fotí lepšie iPhone alebo Note 5!

Čo fotí lepšie?

Apple aj Samsung v súčasnosti ponúkajú to azda úplne najlepšie, čo sa dá na trhu zohnať. Samozrejme, sú tu aj iné spoločnosti, no o ne používatelia zas až taký veľký záujem nemajú. Práve pre toto musia obe firmy pracovať naozaj na každom detaile svojich zariadení a pri vylepšeniach nesmú zabúdať na fotoaparát, čo je tiež jedna z vecí, prečo si veľa ľudí kúpi ich telefóny. Nasledujúce video ti ukáže, či fotí lepšie vlajková loď od spoločnosti Apple alebo vlajková loď od spoločnosti Samsung.

- Reklama -

Naša redakcia, alebo minimálne ja som presvedčený, že oba smartfóny fotia fantasticky a každý má svoje muchy niekde inde. Na videu tu všetko nádherne uvidíš. Ktoré fotky sa ti páčili viac, z iPhonu alebo zo Samsungu? O svoj názor sa s nami podeľ v komentároch! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.