Na svete je veľmi veľa tém, pri ktorých sa ľudia hádajú v príspevkoch na Facebooku. Jednoducho sú tu dve strany, ktoré so sebou nesúhlasia a snažia sa presvedčiť tú druhú stranu o tom, že to “ich” je vždy najlepšie. Podobné hádky vznikajú aj pri iOS – Android a tak častokrát treba písať takéto články viacmenej s objektívnym názorom. Pozri sa, či fotí lepšie iPhone alebo Note 5!

Čo fotí lepšie?

Apple aj Samsung v súčasnosti ponúkajú to azda úplne najlepšie, čo sa dá na trhu zohnať. Samozrejme, sú tu aj iné spoločnosti, no o ne používatelia zas až taký veľký záujem nemajú. Práve pre toto musia obe firmy pracovať naozaj na každom detaile svojich zariadení a pri vylepšeniach nesmú zabúdať na fotoaparát, čo je tiež jedna z vecí, prečo si veľa ľudí kúpi ich telefóny. Nasledujúce video ti ukáže, či fotí lepšie vlajková loď od spoločnosti Apple alebo vlajková loď od spoločnosti Samsung.

Naša redakcia, alebo minimálne ja som presvedčený, že oba smartfóny fotia fantasticky a každý má svoje muchy niekde inde. Na videu tu všetko nádherne uvidíš. Ktoré fotky sa ti páčili viac, z iPhonu alebo zo Samsungu? O svoj názor sa s nami podeľ v komentároch! 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here