Nebude to celé iba o iPhonoch aj keď je jasné, že práve tieto zaraidenia budú tvoriť zlatý bod programu. Apple by malo predstaviť aj celkom novú generáciu Apple Watch Series 3 so stálym LTE pripojením a rovnako tak by sme sa mohli dočkať aj novej generácie Apple TV, ktorá prinesie výkonnejší procesor, lepšie ovládanie, no a hlavne podporu 4K filmov. Je tu ale ešte niečo dôležité, čoho by sme sa mohli dočkať. Čo to bude? Budú to informácie! Informácie o novom sídle spoločnosti Apple!

Apple Park

Ak ťa zaujíma Apple Park, sleduj zajtrajšiu Keynote, na ktorej bude z vysokou pravdepodobnosťou prezradené ešte čosi viac o tejto megalomanskej stavbe, ktorej hodnota sa odhaduje na približne 5 miliard amerických dolárov. Zaujímavé je už len divadlo, alebo skôr sála Steva Jobsa, v ktorej bude nový iPhone predstavený. Na Keynote zvykne Apple hovoriť aj o takýchto projektoch, no a vzhľadom na jubileum, ktoré oslavuje jeho najpredávanejší produkt a skoro hotový stav, v ktorom sa momentálne nachádza Apple Park je celkom logické, že padnú nejaké nové informácie minimálne o tom, kedy bude slávnostné otvorenie.

- Reklama -

Len tak pre zaujímavosť s výstavbou sa začali niekedy začiatkom roku 2014, kedy bola na mieste len jedna veľká diera a stavbári riešili parkovacie priestory pre stovky vozidiel, ktoré tu budú zamestnanci počas pracovného dňa parkovať. Dnes už je komplex skoro hotový. Dokončujú sa posledné veci. Napríklad také Steve Jobs Theatre bolo hotové doslova na poslednú chvíľu. Dnes už je ale hádam všetko na plno pripravené a niekde v podzemí sály, ktorá dokáže poňať 1000 divákov prebiehajú skúšky.

Uvidíme, čoho všetkého sa dočkáme, moc sa na zajtrajšiu konferenciu tešíme. Možno, že nám Apple predstaví ďalší zaujímavý produkt alebo projekt, na ktorom pracuje (žeby okuliare pre virtuálnu realitu?). Nevieme, nezabudnite byť ale aj vy naladení, večer už budú všetky správy aj na našom webe! 🙂

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.