Jeden z najlepších futbalistov sveta Cristiano Ronaldo má svoj vlastný štýl. Okrem toho, že je skvelý športovec, považuje sa aj za najlepšie zarábajúceho „influencera“ na svete. V pondelok sa objavil v Taliansku sa na svojej kravate mal pripnuté zaujímavé zariadenie od Apple. Bol to iPod Shuffle z roku 2010.

Cristiano Ronaldo používa iPod Shuffle z roku 2010.

34 ročný Portugalčan si evidentne na drahé MP3 prehrávače nepotrpí. Dokonca nepotrebuje stále využívať ani moderné technológie ako bezdrôtové AirPods/Beats a Apple Music. Tie sú v roku 2020 už v podstate štandardom.

- Reklama -

V pondelok sa prišiel pred zápasom pozdraviť so svojimi fanúšikmi v talianskom Turíne. O tejto udalosti informovala aj TMZ. Nebolo by na tom samozrejme vôbec nič zvláštne. Podobné veci robia futbalisti úplne bežne. Bussines Insider si však všimol na jednej fotke zvláštnosť, ktorá dostala v podstate celý technologický svet.

Ronaldovi je evidentne úplne jedno že jeho trhová hodnota je viac ako 450 miliónov dolárov. Futbalista si ročne prilepší o rozprávkové sumy. Napriek tomu mu nerobí problém vystúpiť na verejnosti s iPodom Shuffle, ktorý bol predstavený v podstate pred ôsmymi rokmi (2010). Predaj tohto zariadenia neprebieha už tretí rok (ukončenie prišlo v roku 2017) a jeho cena sa pohybovala na úrovni 50$ (dnes ho z druhej ruky kúpite aj za 10€). Okrem iného prináša počúvanie hudby naozaj nepohodlným spôsobom a to pomocou zastaralých káblových EarPods.

Napriek tomu to Cristianovi Ronaldovi evidentne vyhovuje. Pravdepodobne sa mu páčilo to, ako môže staručičký iPod zakomponovať do svojho outfitu. Prepnutie na kravatu vyzerá veľmi zaujímavo. Keď vidíme, ako v serióznom obleku nijakým spôsobom neskrýva káblik, je úplne jasné, že išlo o zámer.

Kto vie, možno chcel futbalista iba pozornosť technologických médii. Ak to bolo zámerom určite sa mu to podarilo. Nás by už len zaujímalo, čo si myslíte vy. Hrala mu tam nejaká hudba alebo sa Ronaldo len tváril že niečo počúva? Napíšte nám do komentára.

Cristiano Ronaldo ipod shuffle
Cristiano Ronaldo používa iPod Shuffle z roku 2010 – Daniele Badolato / Getty Images
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.