A je to tu! Po pomerne dlhej prestávke sa nám opäť ukázal nejaký ten únik iPhonu 7, ktorého by sme sa mali dočkať už v septembri tohto roka. Normálne sa nám ukazuje v takomto období cca 4-5 mesiacov pred predstavením už finálne šasi, no ako sa zdá, Apple si ho vie dokonalo ustrážiť, pretože šasi uniklo len z iPhonu 7 Plus. iPhone 7 sme mali možnosť vidieť len na počítačových únikoch.

Ďalší únik ukazuje iPhone 7, poznáme presné rozmery.

Nový únik pochádza z pomerne spoľahlivého zdroja, a tak si môžeme byť celkom istí jeho pravosťou, človek v takomto prípade pochybuje, že ide o fejk. Najmä ak sme niečo podobné už videli, čiže dizajn sa nezmenil a prišiel s tým známy server OnLeaks, ktorý prešiel s viacerými veľkými únikmi. Tentokrát nám ukazuje opäť len počítačovú skicu iPhonu 7, no ako sa zdá, môžeme vidieť aj jeho rozmery.

- Reklama -

Telefón nám vďaka tomuto úniku predviedol hneď dva rozmery, výšku a šírku. Hrúbka sa nám žiaľ zistiť nepodarila, rovnako tak ani to, či na spodnej strane nájdeme alebo nenájdeme audio jack konektor. Každopádne dva rozmery, ktoré poznáme sú totožné s iPhonom 6S, čo znamená, že sa tu žiadna zmena vo veľkosti konať určite nebude. Ďalšia zaujímavosť, ktorá z úniku vyplýva je tá, že iPhone 7 ponúkne pravdepodobne opäť raz kvalitnejší čip, čím zabije konkurenciu!

Šikovné oko si určite nenechá uniknúť fakt, že objektív alebo výrez pre objektív je viditeľne väčší a nachádza sa viac v rohu ako pri iPhone 6S. To by mohlo zaznačovať o čosi kvalitnejšie zábery a možno aj optickú stabilizáciu obrazu pri menšom modeli 7. Prečo? Väčší model by už mal svoju výhodu a to v podobe duálneho fotoaparátu, ktorý by robil fotky kvalitnejšími, optická stabilizácia by tu teda nezohrávala rolu pri kúpe tak, ako môže zohrávať rolu teraz!

Nech už teda bude iPhone 7 aký len chce, veľmi sa naň tešíme. Predpokladáme, že ho Apple prestaví už niekedy v septembri tohto roka tak, ako predstavuje iPhony každý rok. Preto má ešte približne 4 mesiace na to, aby všetko pripravilo do dokonalosti. Ak by totižto niečo nevyšlo, bola by to tragédia ale to predsa nechceme pripustiť!

iPhone 7 - svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.