Príroda je fascinujúca a more je plné úžasných živočíchov, ktoré sa určite oplatí sem tam natočiť na iPhone. To, že sa to oplatí však neznamená, že sa to aj podarí. Minimálne sa to nepodarilo tejto modelke, ktorá je zároveň aj tanečnica NBA tímu Miami Heat. iPhone 6 jej spadol do hlbín mora a keď si myslela, že už oň definitívne prišla, objavil sa delfín a zariadenie z hladiny mora vytiahol!

Šťastie v nešťastí

Iba tak sa dá asi nazvať to, čo sa stalo modelke, ktorá dovolenkovala na Bahamách. Na plávajúcej plošine sledovala a natáčala prekrásne delfíny, pričom jej iPhone 6, ktorý držala v ruke, spadol do mora. Keď si už myslela, že šanca na vylovenie je takmer nulová, objavil sa delfin a iPhone jej doslova podal. Samozrejme tento delfín bol trénovaný a tak nie je až taký zázrak, že dokázal podať zariadenie, ktoré modelke spadlo do mora ale nezabúdajme na to, že ide o naozaj sympatické gesto, na ktoré bude určite spomínať do konca života. Príbeh utopeného iPhonu žiaľ už nepozáme. Je teda neznáme či modelke slúži doteraz alebo ho voda zničila.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here