Všetci dobre vieme, že nové iPhony 6 Plus sa po vynaložení dostatočnej sily jednoducho ohnú! Dnes, keď informácia zaplnila celosvetové média, už pomaly situácia utícha a na to, že sa niekomu niekedy podarilo iPhone ohnúť sa pomaly zabúda. Vždy sa však nájde niekto, kto spraví niečo, prečo by sa malo k danej téme vrátiť. Tentokrát sú to deti, ktoré sa rozhodli vyskúšať „bend test“ iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus priamo v obchode Apple Store!

Deti

V dnešnej, „počítačovej“ dobe už deti nechodia toľko von ako kedysi. Keď sa však predsa len vyberú, ich nohy z domu častokrát smerujú do nejakého nákupného centra. Pokiaľ žijú vo Veľkej Británii, konkrétne v Anglicku, určite môžme povedať, že okrem nákupného centra navštívia aj Apple Store. Väčšinou si v ňom prezerajú nové, dokonalé produkty od Apple a nie…

iPhone 6 Plus ohli priamo v obchode!

Drzosť nemá hraníc! Tak by sa dalo nazvať najnovšie video, ktoré pochádza priamo z ostrovov. Dve deti sa totiž cielene vybrali do jedného Apple Store, ktorý sa nachádzal vo Veľkej Británií, a vyskúšali, či je možné ohnúť nové iPhony. Test skončil tak, ako by sme asi všetci očakávali, a teda iPhone 6 Plus sa podarilo ohnúť (vynaložili naozaj veľkú silu a ohnutie bolo len mierne). Pre porovnanie skúsili aj pevnosť menšieho iPhonu 6, ktorý však neohli vôbec. Na záver videa sa preukázala drzosť chlapcov, kedy si privolali jedného zo zamestnancov daného Apple Storu, ktorého sa opýtali, či je možné ohnúť iPhone 6 Plus. Ten im na to odpovedal, že pri bežnom používaní to možné nie je!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.