Ohlásenie herného titulu Diablo Immortal rozdelil fanúšikov známej ságy na dva tábory. Jedna časť fanúšikovskej základne sa namiesto mobilnej hry aj naďalej dožaduje nového prírastku v podobe AAA titulu. Druhá (výrazne menej početná) časť považuje Diablo Immortal za príjemnú zmenu a čerstvý vietor v slávnej hernej sérii.

Prečítajte si tiež  Príchod Diablo Immortal sa opäť odkladá. Kedy sa hry dočkáme?

Zdá sa, že Blizzard si od ohlásenia mobilnej Hack & Slash adaptácie hádže pod nohy jedno poleno za druhým. Neustále odkladanie oficiálneho príchodu by sa podľa tvorcov už nemalo opakovať. Náznakom, že Blizzard tvrdí naozaj pravdu môže byť aj fakt, že hra vstupuje do novej uzavretej beta verzie.

Diablo Immortal je zatiaľ dostupná iba v Austrálii a v Kanade. Už čoskoro by však mali nasledovať aj ázijské krajiny Japonsko, Čína a Kórea, kde sa herná séria teší obrovskej popularite. V utopickom scenári by sme sa oficiálneho spustenia hry mali dočkať v prvej polovici roku 2022, aspoň tak to tvrdí štúdio stojace za jej vývojom.

Ak máte záujem o predregistráciu do hry a účasť v beta testovaní, navštívte oficiálnu stránku Diablo Immortal, kde je možné sa do testovania hry na zariadeniach so systémom iOS alebo Android zapojiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -