DigiTimes získal veľmi vzácne informácie od svojich zdrojov a počas dnešného dňa vydal správu o tom, že veľký iPad by mal začať svoju masovú výrobu už v septembri tohto roka. Aj keď táto správa úplne nesúhlasí s analýzami Ming-Chi Kua zo spoločnosti KGI, ktorý tvrdil, že masová výroba príde až v októbri, je tomuto dátumu veľmi blízko.

5 000 000 kusov

Podľa serveru DigiTimes sa môžeme tešiť na nový iPad už tento rok. Jeho väčší displej, Force Touch či stylus nám uľahčia ovládanie a prinesú aj nové možnosti využívania jablkového tabletu.

Vďaka svojim veľmi dobre informovaným zdrojom nám DigiTimes aj prezradil, že zo začiatku bude vyrobených 5 miliónov kusov. To je len o pól milióna menej ako predpovedal Ming-Chi Kuo.

Práve z tohto pohľadu môžeme súdiť, že oba zdroje majú pomerne presné informácie a pravda bude asi niekde uprostred.

Podľa Digitimes začne výroba už v septembri. Lepšie povedané, všetky spoločnosti, ktoré budú na výrobe veľkého iPadu pracovať by mali byť pripravené na konci tretieho štvrťroku aby mohli začať s jeho výrobou.

DigiTimes dokonca aj odhalil, kto bude vyrábať jednotlivé komponenty do tohto tabletu. Nájdeme tu napríklad spoločnosti Sharp, Samsung Display či Foxconn GIS a TPK.

Prečítaj si tiež: Apple si dalo patentovať Stylus!

Nový iPad Pro by mal byť potom predstavený niekedy v novembri po boku najmenšieho brata iPadu mini 4, ktorý tiež dostane výraznejšie vylepšenie, pretože minulý rok naň Apple tak trochu zabudlo. V 12,9″ iPade Pro by sme mohli očakávať procesor Apple A9X, 2GB RAM, Force Touch, Stylus, 4 repdouktory či retina displej s vysokým rozlíšením!

Prečítajte si tiež  Obrovský úspech: Xiaomi vypredalo iPad Pro (Mi Pad 5 Pro) za 5 minút. Rozprávkovo na tom zarobilo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.