O tom, že Apple chystá nový iPhone XI samozrejme vie asi každý. To, že jeho dizajn bude pomerne diskutabilný už možno každý netuší. Akonáhle sa to človek dozvie, reakcie sú rôzne, poväčšine to však ľudí na slovenskom internete zdá sa rozrušilo. Dizajn iPhonu XI (2019) bol na slovenskom internete roznesený na kopytách. Prinášame #topkomenty

Dizajn iPhonu XI (2019)

Apple tento rok potrebovalo urobiť zásadné vylepšenie fotoaparátu. Podarilo sa aj keď produkt ešte nebol predstavený. Siluety a technické nákresy budúcich iPhonov s pravdepodobným označením XI už unikli na internet. Ich zadnú stranu zdobí vo vrcholovom vyhotovení trojica fotoaparátov a LED dióda. Umiestnené sú v relatívne mohutnom štvorcovom rámčeku. Slovákom tento rámček pripomínal rôzne veci, napríklad indukčnú dvojplatničku.

Vo všeobecnosti tento produkt neprejde veľkým, revolučným vývojom. Pôjde skôr o evolúciu. Strana, na ktorej je displej ostane úplne rovnaká ako na modeloch X a XS. Zariadenie by malo ale lepšie fotiť a taktiež lepšie natáčať videá. Technológia troch fotoaparátov by mala prispieť aj k AR kitu, teda rozšírenej realite. Sme zvedaví ako budú napokon vyzerať tieto zariadenia v podaní Apple. Reakcie našich čitateľov ale hneď po zverejnení snímok nenechali na seba dlho čakať. Toto si myslia ohľadom dizajnu iPhonu XI (2019)

  • Tento komentár to vystihol veľmi dobre. Tak ako každý rok si v pokoji na dizajn zanadávame. Nakoniec ale aj tak prídeme do obchodu alebo k operátorovi a usmiaty vychádzame s bielou krabičkou von.
  • Kiežby. Žiaľ za posledných 5 rokov, čo o iPhonoch a únikoch píšeme sa tieto informácie a aj vizualizácie naplnili na 99%. To, že vieme ako bude iPhone vyzerať možno ani nie je náhoda. Je pravdepodobné, že je to istý spôsob marketingu. Takže ak veríte, že takto vyzerať nebude, v septembri budete sklamaní.
  • Niekedy nachádzame skutočne komentáre, z ktorých je viac ako zrejmé, že ich dizajn úprimne nahneval.
  • Tak zas jeden foťák nestačí. Oni vedia prečo sú tam dva, respektíve budú 3. Proti tomu v zásade nemáme nič. Čím viac fotoaparátov, tým kvalitnejšie zábery. Vypracovanie ale mierne zaostáva, s tým sme stotožnení.
  • Náš článok komentoval aj Tom Hanks. Asi sa mu nový iPhone naozaj nepáči.
  • Každý máme inú fantáziu. Škrabku na nohy nám to síce zo žiadneho uhla nepripomína ale prečo nie. 😀
  • Aj tento komentár veľmi dobre vystihuje realitu. Nevieme či na Slovensku stanujeme ale existujú určite polnočné predaje a väčšinou sú naozaj plné…
  • Žiaľ toto už v Apple urobili a volá sa to iPhone SE. Radi ale podotýkame, že aj dizajn iPhonu 5 bol zo začiatku dosť kritizovaný a zosmiešňovaný.
  • Aj ironický komentár poteší.
  • Na záver to, čo pripomínal väčšine z vás. Už rozumieme tej dvojplatničke.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here