Už od 19. septembra sa naša redakcia pokúša zohnať si nový iPhone 6 Plus, žiaľ vo všetkých pokusoch sme dopadli neúspešne. iPhony boli buď príliš drahé, alebo daný obchod nemal na sklade práve tú variantu, ktorú by sme chceli. Dnes je však 31. októbra a m:zone nám umožnil jedinečný polnočný predaj priamo vo svojej pobočke v nákupnom centre Eurovea, čo znamená, že sa nového iPhonu konečne dočkáme/te aj my/vy !

Buďte tam

Dnes už naisto vieme, že budeme mať svoj iPhone, keďže sme si ho ešte minulý týždeň rezervovali. Poďte sa však pozrieť aj vy. Nemusíte si v obchodde nič kúpiť. Stačí ak tam prídete, a v predajni si pozriete nové Jablkové telefóny. Máte totiž jedinečnú šancu vyhrať iPhone 6, stačí ak odovzdáte na predajni svoju vizitku.

kk

Akcia

Celá akcia by mala byť dokonale zorganizovaná aby nenastali žiadne komplikácie. Taktiež parkovanie bude umožnené priamo v podzemných garážach v Eurovei. My tam budeme tiež a všetko budeme samozrejme podrobne dokumentovať na našej Facebookovej stránke 🙂

Pokiaľ sa chcete aj vy zúčastniť polnočného predaja a chcete vedieť o celej akcii viac navštívte priamo internetové stránky predajcu m:zone! 🙂

Prečítajte si tiež  Slováci vytvorili prvý iPhone 12 Pro Max s USB-C na svete. Všetko na ňom funguje ako s Lightningom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.