Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Who Am I

Aplikácia Who Am I je veľmi zábavná appka, ktorú môžeš zapnúť napríklad večer, keď si v meste s priateľmi. Ponúka veľké množstvo efektov, ktoré ti zmenia tvoju tvár na nepoznanie a často vyzeráš veľmi zábavne. Všetky efekty sú samozrejme vysoko kvalitné a akonáhle z nich vytvoríš fotky, môžeš ich zdielať na sociálnych sieťach. Je to skvelá a hlavne zábavná appka, ktorú môžeš mať celkom zadarmo.

- Reklama -
The app was not found in the store. 🙁

Reminders Widget

To, že aj tvoj iPhone už niekoľko rokov ponúka widgety asi vieš. Problém však môže byť, ak chceš použiť napríklad funkciu poznámok aj na uzamknutej ploche. Tá tu ako widget nie je dostupná. Respektíve nebola. Vďaka tejto jednoduchej aplikácii si môžeš pozerať, vymazávať či pridávať poznámky, aj keď práve nie si v zapnutom menu iOS. Celé to vyzerá byť jednoduché a prehľadné. Stačí to teda už len vyskúšať!

‎Reminders Widget
‎Reminders Widget
Developer: Crater Tech LLC
Price: $1.99

VideoMP3

Ak si mal niekedy potrebu vytvoriť z videa nahrávku vo formáte MP3 a nevedel si ako na to, nič si z toho nerob. Samotné iOS takúto funkciu neponúka a zrejme ani dlho ponúkať nebude. Všetko sa však dá vyriešiť pomerne jednoducho vďaka aplikácií, ktorá je úplne zadarmo. Stačí už len vybrať video z knižnice a použiť ho v aplikácií. Tá ti z neho vyrobí MP3 súbor a ty tak následne môžeš počúvať svoje nahrávky bez toho aby ti zbytočne bežal displej a vybíjal sa ti telefón.

Army Antz

Ďalej tu máme konečne aj nejakú hru. Pokiaľ máš rád stratégie, ktoré sú navyše kreatívne spracované, si asi na pravom mieste. Hra Army Antz ti prinesie príjemné spracovanie, zábavné hodiny hrania a hlavne milé prostredie, kde proti sebe bojuje hmyz všetkého druhu. Už na prvý pohľad to vyzerá celkom dobre, tak čo tak to vyskúšať? Veď je to predsa úplne zadarmo!

Army Antz™
Army Antz™
Price: Free+
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot
 • Army Antz™ Screenshot

Trek Video

Poslednou aplikáciou na dnes, ktorá je zadarmo len na určitý časový limit, je aplikácia Trek Video. Táto aplikácia je veĺmi zaujímavá v tom, že nielen, že zachytáva video, ale presne určuje tvoju polohu. Inými slovami zaznamenáva okrem obrazu aj miesto, kde sa počas natáčania nachádzaš a je jedno či ideš pešo, v aute alebo vo vlaku. Následne si to môžeš krásne na mape prezrieť. Pokiaľ si teda niekde na dovolenke, prípadne služobnej ceste a chceš niekomu ukázať ako to na danom mieste vyzerá s tým, aby si to mohol pozrieť aj na mape, táto aplikácia môže byť užitočná. Hoci je jednoduchá, vyzerá zaujímavo a pochopiteľne tak patrí do tvojho iPhonu. Čo na to povieš?

‎Trek Video
‎Trek Video
Developer: Mark Carlotto
Price: $0.99
 • ‎Trek Video Screenshot
 • ‎Trek Video Screenshot
 • ‎Trek Video Screenshot
 • ‎Trek Video Screenshot
 • ‎Trek Video Screenshot

To je na dnes čo sa aplikácií zadarmo týka všetko. Dúfame, že sa ti článok páčil a už zajtra sa môžeš tešiť na ďalší. zatiaľ si však môžeš prečítať ďalší výhodný článok, kde síce aplikácie nezískaš úplne zadarmo, ale nájdeš na ne vynikajúcu zľavu. Preto neváhaj a sleduj, ponuky sú časovo limitované!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.