Čína si vyslúžila nemilý prívlastok krajiny, z ktorej vychádzajú najväčšie “fejky” na svete, nevynímajúc aj produkty od Apple. Na prvý pohľad síce vyzerajú ako pravé, problém je však v tom, že ten pohľad je vzdialený dosť ďaleko.

Dokonalý falzifikát

Dom Esposito z 9to5Mac sa vybral do Číny, kde sú technologické produkty zo spoločností akou je aj Apple vyrábané, tentokrát však nie presne podľa predstáv Apple. Na jednom trhu, kde sa predávajú takéto falošné vecičky našiel “dokonalé” Apple kópie, ktoré stoja niečo okolo 30€.

Na obrázkoch si môžeš všimnúť, že to rozhodne nie sú originály. Treba však povedať, že v tejto krajine sú takéto výrobky zrejme dosť populárne, keďže sa vyrábajú. iOS je pre nich neznámy pojem a pravdepodobne bežia na Androide, Darmo, Čína je krajina falošných neobmedzených možností.

and-the-iphone-inside-looks-identical-to-the-real-deal.jpg but-its-actually-an-external-battery-in-the-exact-shape-and-form-of-an-iphone-6-the-home-button-turns-blue-to-show-that-the-battery-is-ready-to-charge-when-you-press-it.jpg esposito-also-found-a-fake-24-karat-gold-external-battery-made-by-the-fake-iphone-gold-co-in-fake-london.jpg china-is-way-ahead-of-the-game-they-already-have-accessories-for-the-iphone-7.jpg it-has-plugs-for-all-of-your-devices-including-your-old-30-pin-ios-devices-regular-usb-microusb-and-lightning-and-a-mirror.jpg see-theres-a-usb-port-on-the-bottom-to-plug-in-your-charging-cable.jpg the-packaging-for-this-iphone-6-looks-pretty-good.jpg theres-an-apple-logo-which-should-settle-any-doubts-about-this-products-legitimacy.jpg

Zdroj: businessinsider.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here