iPhone prináša skutočne prepracované objektívy. Pokiaľ ste bežný používateľ, nič viac vám k ním netreba. V prípade modelu Pro, máte okrem normálneho ešte aj ultraširokouhlý objektív a teleobjektív. Tak či onak, profesionál by možno ocenil niečo navyše. Toto je fotografické púzdro ako vyšité.

Z iPhonu ešte profesionálnejší fotografický nástroj.

O výrobu tohto krytu sa postarala spoločnosť ShiftCam. Svoj produkt označila ako MultiLens. Táto novinka je dostupná, pre všetky tri minuloročné novinky. Hovoríme o iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

MultiLenss Shift Camm - fotografické púzdro
Okrem šošoviek je k dispozícii aj ochranná krytka – svetapple.sk

Vďaka jednoduchej technológii si môžete za pár sekúnd rozšíriť možnosti, ktoré vám prináša váš fotoaparát. Integrované šošovky v tomto obale majú svoje pozície. Používateľ s nimi môže hýbať a vyberať si tak medzi štandardným zobrazením a zobrazením cez ne.

Kryt obsahuje šošovky, ktoré sú schopné vytvoriť teleobjektív so 4X optickým zoomom a zlepšiť rozsah ultraširokouhlého objektívu. Pokiaľ vás zaujíma cena produktu, tak za základnú verziu určenú pre iPhone 11? ktorý obsahuje 3 šošovky zaplatíte 64,99$.

MultiLenss Shift Camm - fotografické púzdro
Púzdro je vhodné nie len pre iPhone 11 Pro ale aj pre „bežnú“ 11 – svetapple.sk

Dokonalé fotografické púzdro pre iPhone 11/ 11 Pro.

Pokiaľ budete chcieť verziu 5-in-1, ktorá je určená pre modely Pro, bude vás to stáť 74,99$. Na výber máte dokonca z dvoch farebných prevedení. V jednom prípade ide o elegantnú matnú čiernu a v druhom prípade o zaujímavú transparentnú verziu. Dokúpiť si tu budete môcť aj ďalšie šošovky. Nebude to ale lacná záležitosť. Ich cena od spoločnosti ShiftCam sa pohybuje na úrovni 29,99$ až 129,99$.

Novinka bola práve v týchto dňoch zavedená do predaja. Vzhľadom na kurz môžeme očakávať, že ceny v dolároch budú po prevode na eurá ešte o čosi nižšie. Nie je to samozrejme najmenšia suma ale pri pohľade na sumy, ktoré si pýta za obyčajné kožené púzdro spoločnosť Apple ani najvyššia. Ak už ste si navyše kúpili iPhone 11 Pro/11 Pro Max, je to len „minimálna“ investícia. Tak čo zapáčil sa vám tento kryt alebo ho nepotrebujete?

MultiLenss Shift Camm - fotografické púzdro
Dokonalé fotografické púzdro pre iPhone 11/ 11 Pro. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Čo sa to deje? Jeden a pol ročný iPhone 13 Pro sa predáva drahšie ako keď bol nový (v roku 2021)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here