Pokiaľ chcete aby boli vaše fotografie dokonalé, iPhone 11 a 11 Pro je ideálny nástroj na to aby ste to dosiahli. Hoci má v lepšom prípade až 3 šošovky fotoaparátov aj tak to nemusí znamenať kvalitu. Pozrite sa na nové geniálne objektívy pre váš iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Vlastniť ich musí každý profesionál.

Pozrite sa na nové geniálne objektívy pre váš iPhone 11 a iPhone 11 Pro.

Dnes sa na internete pochválila spoločnosť Olloclip svojim príslušenstvom, ktoré je aktuálne dostupné pre najnovší iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Jedná sa o podobné objektívy ako tie od značky Moment, o ktorých sme nedávno informovali.

- Reklama -

Hoci majú oba nové iPhony špičkové šošovky, každý vie, že to môže byť ešte lepšie. Samozrejme len za použitia externého príslušenstva. V tomto prípade si ale nemusíte kupovať samostatné púzdro, na ktoré treba objektív upevniť. Olloclip má na toto vlastný systém.

Medzi nové objektívy, ktoré si môžete zakúpiť patrí napríklad teleobjektív, fish-eye (s väčším zorným polom ako to, čo ponúka štandardne iPhone 11/11 Pro), makro objektív a podobne…

Firma to dotiahla dokonca až tak ďaleko, že nové objektívy nemusíte využívať len na zadnej kamere ale aj na prednej kamere. To je obrovská výhoda, ktorú konkurencia neponúka.

Konkrétne vlastnosti objektívov

  • Kvalitná sklenená optika, ktorá používateľovi poskytne vysokú kvalitu obrazu.
  • Patentovaný systém objektívov sa dá jednoducho pripojiť a nastaviť takmer okamžite.
  • Objektívy samozrejme fungujú so všetkými aplikáciami.
  • Podporujú aj prednú „selfie“ kameru.

Pokiaľ vás zaujíma cena tohto príslušenstva, spoločnosť bude predávať rôzne balíčky za uvádzaciu cenu 129$. Tu ale treba poznamenať, že plná cena by mala byť 159$. Dostupnosť a kompatibilita je so všetkými iPhonmi 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

Uvidíme, kedy sa toto príslušenstvo dostane aj na náš trh. Z ceny v dolároch ste si mohli domyslieť, že príslušenstvo bude dostupné zatiaľ len vrámci USA. Predpokladáme ale, že cena bude podobná. Za jednotlivé balíčky teda zaplatíme približne 150€. Zaujalo vás toto príslušenstvo alebo nie?

Pozrite sa na nové geniálne objektívy pre váš iPhone 11 a iPhone 11 Pro. - svetapple.sk
Pozrite sa na nové geniálne objektívy pre váš iPhone 11 a iPhone 11 Pro. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.