Jablková spoločnosť je precízna naozaj v každom smere. Práve preto si dáva záležať okrem svojich produktov aj na reklame. Ako už poznáme Apple vždy ide o originálny spôsob. Dnes vyšli úplne nové dve reklamy na iPhone 6/6 Plus, pozrite si ich!

Vainglory

Prvá z dvojice reklám propaguje úplne novú hru v štýle MOBA, ktorá je voľne stiahnuteľná z AppStore a autori ju nazvali Vainglory. Prezentovaná bola aj na septembrovom Keynote, spolu s novými iPhonmi, a tak je jasné, že pôjde o mimoriadne vydarený titul! Dokáže totiž ako jedna z prvých hier využiť HW nových iPhonov naplno, a tak je zábava spojená aj s výborným hracím zážitkom!

Continuity Handoff

Druhá reklama opisuje novú funkciu Continuity Handoff, ktorá bola predstavená po boku iOS 8. Ide o vynikajúci nápad ako používateľom uľahčiť život v prípade, že si niekde nechá iPhone, no momentálne sedí v druhej miestnosti pri Macu. Keď iPhone zazvoní a používateľ si môže pohodlne zdvihnúť hovor aj cez svoj počítač!

Prečítajte si tiež  Toto je laboratórium za 10 miliónov dolárov kde vedia hacknúť iPhone.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.