Dennodenne sa objavujú nové správy, ktoré hovoria o novom, zatiaľ nepredstavenom iPhone 6S/6S Plus. Väčšina z nich znie, ako totálna hlúposť a ten, kto ich počuje a pozná Apple len krúti hlavnou. Dnes sa však objavila jedna naozaj odvážna špekulácia, podľa ktorej by mal mať nový iPhone hneď dve šošovky fotoaparátu!

„Dvojitý“ fotoaparát

S týmto odvážnym tvrdením prišiel John Gruber, keď v novej epizóde svojho podcastu The Talk Show povedal, že počul niekde čvirikov štebotať o novom iPhone, ktorý príde pravdepodobne na trh s označením „S“. Téma, o ktorej si medzi sebou štebotali sa konkrétne týkala fotoaparátov nového iPhonu. Prečo hovoríme fotoaparátov a nie fotoaparátu? No, je to pomerne jednoduché! Táto na prvý pohľad šialená špekulácia totiž tvrdí, že nové iPhony ponúknu na svojej zadnej strane hneď dva objektívy. Tie by zabezpečovali DSLR kvalitu záberov. Toto je však veľmi nereálne vzhľadom ku kvalite fotografie a hlavne dizajnu zariadenia, ktorý by podľa nás nebol vôbec pekný!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.