Spoločnosť Reddle, ktorá vytvorila mnoho aplikácií, ešte minulý rok spustila e-mailového klienta Spark pre iPhone. Aplikácia sa vyznačuje jednoduchým prostredím a organizáciou tvojho inboxu. Spark mal jednoznačne úspech, keďže sa jej tvorcovia rozhodli vytvoriť verziu aj pre iPad.

Krok dopredu

Hneď po uvedení verzie pre iPhone sme ti priniesli aj recenziu, ktorá sa však týkala verzie 1.0. Išlo teda o prvú verziu, ktorá so sebou priniesla aj problémy či nedokonalosti pri používaní. Súčasná verzia 1.6 je už o niečom inom a má za sebou veľký krok dopredu.

- Reklama -

Verzia pre iPad je prakticky totožná s tou pre iPhone. Prináša užitočné nástroje na správu prichádzajúcich e-mailových správ, jednoduché a veľmi známe gestá posunutím správ do strán, integráciu cloudových úložísk alebo možnosť prispôsobiť si rozhranie podľa dostupných funkcií. Spark je v App Store dostupný úplne zadarmo, takže ak hľadáš správnu aplikáciu, ktorá ti pomôže nielen odosielať a prijímať správy, ale aj ich prehľadne organizovať, Spark je pre presne to, čo hľadáš.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -