Ak hľadáte kompaktný smartfón za rozumné peniaze, pravdepodobne nemáte lepšiu možnosť, ako si kúpiť iPhone 12 mini alebo iPhone 13 mini. Zatiaľ čo druhé menované zariadenie spoločnosť Apple stále predáva, to prvé už z ponuky vypadlo. Vďaka bohatým skladovým zásobám si ho ale ešte stále môžete zaobstarať za vynikajúcu zľavnenú sumu. Telefón vám vďaka procesoru A14 Bionic vydrží roky.

Pôvodná cena za 64 GB iPhone 12 mini bola u autorizovaných predajcov 799 €. Keďže však už nie je najnovší a firmy sa ho chcú zbaviť, ponuky padli na extrémne nízku úroveň. iPhone 12 mini kúpite aktuálne najvýhodnejšie u týchto predajcov. Ak by ste chceli 100 % nový kúsok s 24 mesačnou zárukou, stáť vás to bude iba 619 € s DPH.

Zdroj: Unsplash / Onur Binay (úprava redakcie)

A ak by vám 5,4″ iPhone 12 mini nevyhovoval z dôvodu rozmerov, Apple ešte stále predáva väčší, 6,1″ iPhone 12. Toto zariadenie sa dá rovnako kúpiť veľmi výhodne, pretože ho autorizovaný predajca ponúka už od 683 €. Pôvodná cena zariadenia v čase uvedenia na trh atakovala 899 €.

MagSafe nabíjanie ocení každý fanúšik kompaktných a intuitívnych riešení 

MagSafe nabíjačka položená na stole
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Zariadenie podporuje vďaka špeciálnej sústave viacerých magnetov, ktoré sú integrované v jeho zadnej časti aj perfektný systém MagSafe. Okrem pripojenia k rôznemu príslušenstvu sa to môže hodiť pri použití MagSafe nabíjačky, ktorá tohto drobca dobíja výkonom až 12 W. Toto príslušenstvo nájdete najlacnejšie u týchto slovenských predajcov.

Nezabudnite na 20 W adaptér. V balení ho síce nenájdete no je lacný

20W adaptér
Zdroj: SvetApple.sk

Ak sa pozrieme na balenie, rýchlo zistíme, že spoločnosť Apple už ku tomuto modelu neponúka 20 W nabíjací adaptér, no zákazník dostane aspoň USB-C Lightning kábel.

Z našich vlastných skúseností vám neodporúčame používať starší 5 W adaptér a USB-A kábel, ktorý máte pravdepodobne doma, pretože nabíjanie je príliš pomalé.

Originálny 20 W adaptér si môžete dokúpiť v samostatnom predaji už za 23,9 € u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Toto príslušenstvo vám samozrejme vydrží niekoľko dlhých rokov. Z dlhodobého hľadiska je označované za veľmi spoľahlivé. Najlepšiu cenu ale samozrejme nájdete tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Špičkové AirPods Max kúpite v zľave za super cenu. Majú krásny dizajn a brutálny zvuk

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -