Spoločnosť Apple má už dlhodobo nemalé problémy s predajom svojho legendárneho iPadu. Nie, že by ho ničila konkurencia, veď stále svieti na priečkach najpredávanejších tabletov sveta, problém je niekde inde. Predaje tabletov neustále klesajú a podpísalo sa to aj pod iPad.  Spoločnosť Apple preto vymyslela ďalšiu reklamnú kampaň s názvom “Everything changes with iPad.”

S iPadom sa všetko mení

Spoločnosť Apple sa rozhodla opäť raz spropagovať svoj iPad reklamou plnou emócií a skúseností. Ide na to presne opačne ako konkurencia, u ktorej nájdete len a len čísla. Nová kampaň sa nesie v zmysle zmeny, ktorú dokázal do tohto sveta iPad priniesť. Pozri sa napríklad na to, ako iPady zmenili varenie, cestovanie či podnikanie.

- Reklama -

V novej kategórii na stránkach Apple nájdeš aj aplikácie použité vo videu. Používaš iPad aj na niečo iné, ako len na surfovanie po internete, Facebook či hranie hier? Lepšie povedané, má pre teba tablet od Apple aj inú hodnotu, ako pre bežného spotrebiteľa?

O svoje poznatky sa nezabudni podeliť v komentároch 🙂

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.