Fotoaparát/Video v iPhone je veľmi schopné. Pozri sa, čo všetko sa s ním dá vytvoriť!

0

iPhone natáča skvelé videá a dokáže ich spracovať naozaj profesionálne. Okrem iného vie robiť aj super reklamy, a keď to skombinuje, vznikne z toho naozajstné umelecké dielo. Pred týždňom sme tu mali reklamy, ktoré propagovali fantastický režim portrétov. Dnes tu máme ďalšie videá, respektíve pokračovanie reklamnej kampane „Shot on iPhone 7“, ktorá nás fascinuje svojimi zábermi!

Obrovská kvalita

Apple rúbe naozaj vysoko, a to nielen čo sa výkonu týka. Samotné fotoaparáty v jeho smartfónoch patria medzi špičku toho, čo sa dá na trhu zohnať. Oba majú okrem iného aj optickú stabilizáciu fotografií, ale aj videa. Znamená to teda, že aj v prípade, že človek natáča počas chôdze alebo napríklad skákania na koncerte, video nie je roztrasené a vždy sa dá nádherne pozerať.

Táto „vymoženosť“ bola doteraz len výsadou modelu 6S Plus, no po novom ju dostali oba nové smartfóny. Medzi ďalšie veľké výhody a zmeny oproti predošlej generácií iPhonu je aj natáčanie v tme alebo v tmavých priestoroch.

Doteraz to nebolo nič moc. Vysoký šum nás nútil v takýchto prípadoch radšej nenatáčať nič, nakoľko s bleskom ti nestojí za veľa. Po novom to už ale vyzerá celkom sľubne, čoho dôkazom budú zaiste aj následujúce videá.

Presne preto sa pohodlne usaď a uži si ich. Sú jednoduché, no za to poriadne vydarené. Možno až nebudeš v niektorých situáciach veriť, že kamerou bol práve iPhone 7! 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk