iPhone 7 je zatiaľ stále len mystickým zariadením, hoci sme tu mali nejaké úniky, stále nevieme na isto, ako bude vyzerať. Predpokladáme však, že bude vyzerať veľmi podobne ako iPhone 6S a nebude to žiaden zázrak. Ten by mal prísť až na budúci rok pri iPhone 8 s celkom novým dizajnom. Na nasledujúcom videu uvidíš víziu iPhonu 7, ktorý by bol podľa autora dokonalý.

Pozri si fantastický koncept iPhonu 7!

Predstav si, že by sa Apple rozhodlo prerobiť dizajn iPhonu kompletne. Okraje by neboli tak zaoblené ako v súčasnosti, ale naopak hranatejšie a celkový dizajn by bol zmenený. Proporcie by boli iné, displej by sa nachádzal aj na okrajoch a telefón by lepšie sedel v ruka a tiež vo vrecku, pretože by sa zmenšil. Podľa nášho názoru je takéto niečo ešte veľmi ďaleko, predsalen zmeniť koncepciu dizajnu iPhonu, ktorú tu máme už 9 rokov nemusí byť najmúdrejšie a treba na to poriadnu odvahu. Každopádne to nemusí byť zlý nápad.

- Reklama -

Následujúci koncept by sa možno nemusel páčiť úplne každému no pravda je taká, že to nie je vôbec zlá myšlienka. Zbaviť sa okrajov po bokoch by mohlo byť pohodlnejšie pre nás všetkých a hlavne pre naše ruky a zúženie smerom od hora dole je tiež výborné, pretože telefón nie je zbytočne dlhý tak, ako iPhone 6, ktorého rozmery sú až zbytočne nafúknuté (aj keď pravda, že tu rozhoduje skôr estetické hľadisko).

Pokiaľ sa pozrieme na bok celého zariadenia, zistíme, že telefón tu má displej kde ovládame napríklad hlasitosť, no tiež nám sem môžu prichádzať notifikácie a informácie o čase či počasí. Jednoducho taký praktický informačný displej. Možno by nebol kamoš s krytmi, ale to už by musela byť daň za takýto nápad. Zadné šasi je potom hliníkové a na zadnej strane môžeme nájsť duálnu šošovku fotoaparátu.

Ak sa ti koncept zapáčil, určite nám daj o tom feedback pomocou lajku na Facebooku, ak podľa teba nebol nič moc, vyjadri to v komentároch, za nás má taký pokrčený palec hore. Vyzerá dobre ale niečo nám tam nesedí, proste nevyzerá ako iPhone! 🙂

iPhone - svetapple.sk

iPhone - svetapple.sk

iPhone - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.