iPhone 11 Pro Max má jednoznačne jeden z najlepších fotoaparátov na svete. Inými slovami vôbec nie je prekvapenie, že zábery, ktoré dokáže odfotiť majú vysokú kvalitu. Toto je fotografia zachytená na iPhone 11 Pro z koncertu Eltona Johna si získala pozornosť internetu.

Fotografia zachytená na iPhone 11 Pro z koncertu Eltona Johna si získala pozornosť internetu.

Pokiaľ máte radi naozaj kvalitné a efektné zábery, to na čo sa môžete pozrieť nižšie bude pravdepodobne spĺňať všetky vaše potreby. Nádhernú fotografiu odfotografoval istý Ryan Russell, ktorý sa zúčastnil jedného z posledných vystúpení legendárneho hudobníka Eltona Johna.

To sa konalo vo Vencouveri a vystúpenie malo názov “Farewell Yellow Brick Road”. Záber, ktorý môžeme vidieť nižšie ukazuje hudobníka ako sedí za klavírom, zhora sa spúšťajú konfety a niekoľko tisícový dav je osvetľovaní farebnými reflektormi.

Je to vskutku nádherná fotografia. Dokonalo vystihla atmosféru počas koncertu ale nie len to. Ešte lepšie nám ukázala, čoho je iPhone 11 Pro Max v skutočnosti schopný. Jeho nové objektívy posunuli hranicu možností zase o kúsok ďalej a fantastický nočný režim funguje veľmi spoľahlivo.

- Reklama -

Táto fotografia nebola vytvorená pomocou akéhokoľvek iného objektívu. Záber vznikol čisto len cez šošovku iPhonu. Hudobný fotograf má samozrejme talent a bez neho by nebol výsledok taký nádherný. Tak či onak, ak budete na koncerte fotiť (radšej to nerobte a užite si koncert), môžete mať istotu, že na novom iPhone 11 Pro Max budú zábery dokonalé. Netreba ale odsudzovať ani obyčajný model iPhone 11. Ten síce nemá teleobjektív ale aj tak dokáže fotiť naoazaj nádherne.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here