Včera sme ti priniesli článok o iPhone X, v ktorom sme sa snažili zhrnúť azda všetky novinky, ktoré sa tohoto produktu týkajú. Je to revolučný telefón, ktorý bude onedlho používať celý svet, aj keď pravda, že vzhľadom na vysokú cenu bude asi skôr výsadou tých majetnejších. Tesne po Keynote sa nám ešte nepodarilo priniesť dostatočne kvalitné štúdiové fotografie tohto zariadenia a tak to ideme urobiť teraz. Páči sa ti?

iPhone X a jeho dizajn

iPhone X má konečne iný vzhľad. Apple urobilo radikálnejší krok takmer po troch rokoch. iPhone 8 a 8 Plus sú v zásade rovnaké ako minuloročné modely s tým, že na zadnej strane nájdeme sklo. iPhone X je možno podobný, no vďaka vertikálne uloženému fotoaparátu či lesklému rámčeku na boku je aj úplne iný. Na prednej strane potom nájdeme nádherný 5,8″ OLED displej, ktorý navždy „zabil“ napríklad tlačidlo Home Button. Z prednej strany bude iPhone X vždy len čierny. Dôvodom sú senzory vo vrchnej časti displeja, ktoré dokonalo čierna farba zakrýva. Nejdeme tu už ale ďalej písať, nižšie na fotkách môžeš posúdiť sám, či sa ti páči alebo nie. Nám sa jednoznačne veľmi páči!

- Reklama -

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone xVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.