Len pre pár dňami sme vám priniesli exkluzívne video od luxusného upravovateľa Jablkových zariadení Feld & & Volk, ktoré zobrazuje údajne zapnutý iPhone 6. Na tomto videu sme však mali možnosť vidieť iba to, ako bude iPhone vyzerať po zapnutí. Na dnes odhalených fotografiách však môžme vidieť iPhone 6 priamo s operačným systémom!

Zapnutý iPhone

Aj napriek tomu, že posledné video od Feld & Volk vyvolalo medzi používateľmi množstvo otázok, ani nie tri dni po ňom prichádzajú ďalšie indície o  zapnutom iPhone, ktoré prináša server GSMarena.com. Zdá sa, že aj v redakcii tohto webu zistili, že zo súčasne získaných komponentov dokážu poskladať svoj vlastný iPhone a výsledok prišiel takmer okamžite. Chlapcom sa ho totiž nejakým zázrakom podarilo zapnúť. Aj napriek tomu, že nový iPhone musíte údajne najprv napojiť na iTunes, zdá sa, že tento krok sa podarilo preskočiť a dostali sa tak do systému. O tom či sú fotografie pravé alebo falošné diskutovať nebudeme vzhľadom na to, že sa to zo záberov jednoducho posúdiť nedá.

2137812_apple-iphone-6
Fotografie ukazujú iba zamknutú domovskú obrazovku – svetapple.sk

1704×960

Zaujímavá správa, ktorú nám okrem fotografií web priniesol, je aj údajné rozlíšenie displeja. To po novom činí 1704×960. Potvrdzuje to teda dávnejšie špekulácie a zároveň vyvracia tie dnešné. Aj napriek tomu, že displej neponúkne Full HD, mal by mať dostatočnú hustotu na to, aby sme jednoducho nevideli pixely.

2137813_apple-iphone-6
Server nám ukázal aj zadnú stranu Jablkového smartfónu – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.