Pokiaľ radi natáčate video, následujúci test môže byť pre vás kľúčový. Veľké porovnanie Google Pixel 4 vs iPhone 11 Pro vs Samsung Note 10+ ukazuje, ktorý je v určitých disciplínach najlepší.

Google Pixel 4 vs iPhone 11 Pro vs Samsung Note 10+

V súčasnosti o post toho najlepšieho smartfónu bojuje hneď niekoľko spoločností. V tejto hre je samozrejme aj Apple so svojím modelom 11 Pro. Ten má síce asi najväčšiu cenovku zo všetkých avšak zároveň očakávame aj dokonalý výsledok za naše peniaze.

Tak ako vždy nebudeme hodnotiť jednotlivé výstupy z konkrétnych zariadení. Predsa len chceme byť čo najviac objektívny a preto nechávame výber víťaza na vás. Následujúce video má 9 minút a je plné záberov z tých najnovších modelov, ktoré si aktuálne môžete kúpiť v radoch vlajkových lodí.

Nájdeme tu teda samozrejme iPhone 11 Pro Max, Google Pixel 4 XL, Samsung Galaxy Note 10+. Je to aktuálne asi najväčšia špička spomedzi smartfónov. Za nás môžeme povedať len toľko, že sme prekvapení ako moc ide doba dopredu. Kedysi sme boli radi za to, keď mal telefón vôbec fotoaparát.

Veď prvý iPhone dokonca ani len nevedel natáčať video. Túto funkciu sprístupnil až model 3GS v roku 2009. Dnes sa dá aktuálny model podľa profesionálnych kameramanov prirovnať k špičkovým zariadeniam. Všetko od optickej stabilizácie, cez svetlo, farby a ostrosť je tu na tej najvyššej možnej úrovni.

Pokiaľ si teda zakúpite akékoľvek zariadenie zo spomínanej trojice, asi neurobíte chybu. V niektorých disciplínach vám ale jednotlivo môžu vyhovovať niektoré produkty viac. Presne preto je tento test absolútne ideálny na to aby ste si vytvorili objektívny a vlastný názor sami…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here