Spoločnosť Apple mala minulý rok pomerne veľký problém s ohýbaním svojej vlajkovej lode. Apple vtedy použilo hliník série 6000 a ten nebol príliš odolný voči ohýbaniu. Aj to sa podpísalo pod nepríjemnú aféru #bendgate, ktorá behom niekoľkých hodín obletela celý svet. Dnes už je všetko ináč. Apple vyriešilo #bendgate pevnejším hliníkom. iPhone 6S a iPhone 6S Plus je problém ohnúť aj pri naozaj silnom tlaku. Pravdepodobne to však nestačí a niektorí jedinci to chcú overiť.

Hromadný test

Na svete sú idioti (pardon, že ich tak nazývame, ale ako povedal istý slovenský účastník dopravnej nehody, “Čo je veľa, to je málo”), ktorým nestačí raz povedať, že nový iPhone je pevnejší ako ten predošlý. Oni to musia vyskúšať a aby to nebolo málo, zoberú aj starší iPhone 6 Plus a iPhone 6 na porovnanie. Tie telefóny mohli radšej poslať našim fanúšikom, ale čo by človek “v záujme vedy” neurobil. Na nasledujúcom videu uvidíš porovnanie iPhonu 6 – iPhonu 6S a iPhonu 6 Plus a iPhonu 6S Plus v teste odolnosti voči tlaku. Potvrdilo sa to, čo bolo prakticky od začiatku jasné. Nové iPhony sú pevnejšie, ale tak či onak, tie na videu ostali zničené. No čo už, aspoň sa máme na čo so slzami v očiach pozerať :/

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.