Ruský prezident môže pre niekoho predstavovať nebezpečnú hrozbu a pre niekoho naopak záchranu a vykúpenie. Vladimír Putin je totiž prezident, ktorý má naozaj štýl. A okrem toho, že si môžeš zakúpiť napríklad reproduktor, ktorý je vlastne tak trochu bustou s obrezanou hlavou Ruského vodcu, môžeš si jeho podobizeň vyobraziť aj na iPhone 6S, 6 či 5S, vďaka firme Caviar, ktorá robí skutočne netradičné produkty a úpravy iPhonov!

iPhone 6S Putin edition!

Celý tento produkt, ktorý vyzerá veľmi netradične, a pravdepodobne ho nebude mať nikto na kilometre vzdialený od teba, prichádza na výročie 63 narodenín Vladimíra Vladimiroviča Putina. Práve preto sa z tejto špeciálnej edície vyrobí len 63 kusov zariadení, pričom každý bude riadne označený svojím výrobným číslom na zadnej strane. Tam však nájdeme aj napríklad hlavu Ruského prezidenta. Celý tento produkt vyzerá naozaj netradične a pravdepodobne aj dosť vydrží. Vzadu to totiž nie je žiaden ohybný hliník ale pravý titan, čo k Rusku určite sedí.

- Reklama -

Titan je potom rôzne dopĺňaný o zlaté prvky, ktoré zdobia zariadenie a to napokon vyzerá fantasticky. Celé zariadenie dostaneš v nádhernej drevenej krabičke, ktorá už obsahuje návod, nabíjačku, autonabíjačku a slúchadlá EarPods. Cena za zariadenie samozrejme nie je nanižšia. Za 64GB vairantu zaplatíš okolo 2700€. Pokiaľ budeš chcieť o čosi viac miesta, priplatíš si ešte 100€, čím sa cena dostane na 2800€ za 128GB kapacitu. Je to síce trošku drahá zábavka ale povedzme si na rovinu – na Slovensku asi nebude takého frajera, ktorý by si to kúpil, takže môžeš byť práve ty jediným majiteľom “Putinovského” iPhone u nás. To znie skutočne zaujímavo!

787878_2101_photo7

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here