A je to tu! Jeden z najočakávanejších testov mobilných zariadení tohto roku je na svete. Do ringu sa dostáva novinka Samsung Galaxy S6, HTC One M9, no a samozrejme nesmie chýbať ani iPhone 6 od spoločnosti Apple. Pri tomto teste pôjde naozaj o veľa. Víťaz totiž môže byť len jeden a používatelia sú po zhliadnutí podobných testov veľmi nekompromisní s výberom budúceho smartfónu!

Porovnanie

Na následujúcom videu uvidíte porovnanie troch azda najväčších konkurentov medzi súčasnými smartfónmi. Nachádza sa tu napríklad novinka od spoločnosti HTC s označením One M9, novinka od spoločnosti Samsung, Galaxy S6. No a napokon pol roka starý iPhone 6, ktorý však stále dokáže bez väčších problémov konkurovať obom týmto telefónom!

Zahraničný server PhoneBuff sa náhodou dostal k trom najviac žiadaným vlajkovým lodiam na svete a práve preto sa rozhodol natočiť krátke video, kde tieto zariadenia porovná. Rovno vám povieme, že iPhone nevyhral. Víťaz testu bol úplne iný, no umiestnil sa na druhom mieste, čo je naozaj dobrý výsledok. Prečo? Pretože ide o pol roka staré zariadenie, čo znamená, že jeho konkurencia má značný náskok.

Prečítajte si tiež  Toto musíte zvážiť skôr ako si objednáte nový iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.