Asi najznámejší výrobca nábytku na svete opäť prekvapil. Do svojej rodiny inteligentných produktov a príslušenstva k nim pridáva veľkú novinku. IKEA predáva lightning káble s originálnym certifikátom MFI (Made for iPhone/iPad) a perfektnou cenovkou.

IKEA predáva lightning káble a kopu iného príslušenstva

Švédsky gigant si dá záležať na svojich produktoch a nie len jeho nábytok ide s absolútnym trendom. Po novom IKEA predáva lightning káble, ktoré prešli testom a získali dôležitý certifikát MFI (Made for iPhone/iPad).

Vďaka tomuto certifikátu si môže byť používateľ istý, že tento káblik bude fungovať na jeho telefón bez akýchkoľvek problémov a s akoukoľvek verziou systému. Akýkoľvek kábel, ktorý tento certifikát nemá môže prísť o funkčnosť napríklad s príchodom novej verzie operačného systému, ktorá ho nepodporuje.

IKEA predáva lightning káble s certifikátom MFI! - svetapple.sk
IKEA predáva lightning káble s certifikátom MFI! – svetapple.sk

Kvalitné spracovanie a rozumná cenovka

IKEA navrhuje fantastický nábytok, ktorý dokážete hravo poskladať za niekoľko desiatok minút a vďaka dizajnu si v takmer každom prípade vyberiete to pravé, čo vám pasuje. Výhodou nie je len rozumná cena ale pomerne slušná kvalita (v prípade drahších produktov). Pokiaľ zachádzate s produktmi normálne, bez problémov vydržia aj 10 rokov. Podobne by to malo byť aj s príslušenstvom. IKEA predáva lightning káble, ktorú sú pokryté nylónovou odolnou vrstvou. Vďaka nej by sa nemal lámať ani pri prevoze a vydržať by mohol skutočne veľa.

Dôležité je porozprávať sa aj o cene. Ta môže byť v prípade tohto produktu kľúčová. Kábel sa predáva už nejaký ten čas u nás a jeho cena je stanovená na 7,99€ čo je mimoriadne super. Normálny Apple kábel stojí bez problémov aj viac ako 20€ a vo veľa prípadoch vydrží menej. Cena je teda nastavená dobre. iPhone má dnes strašne veľa návštevníkov obchodného domu. Všetci majú smartfóny a obchodný dom im chce vyhovieť. Sami sme si takýto káblik zakúpili a musíme ho pochváliť. Nie len preto lebo nám príde robustný odolný. Dôležité je tiež poznamenať, že na rozdiel od Lignhitng kábla nám aj bez problémov funguje vo vozidle značky BMW. Určite ho teda odporúčame.

IKEA predáva lightning káble s certifikátom MFI! - svetapple.sk
IKEA predáva lightning káble s certifikátom MFI! – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac

Prečítajte si tiež  Prvá Apple konferencia prebehne už na jar. Aké novinky môžeme očakávať?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here