Pokiaľ používaš iPhone určite tráviš veľa času aj na Safari, teda na internetovom prehliadači od Applu. Ten dostal s aktualizáciou iOS 10, ktorá prišla minulý mesiac podstatné vylepšenia, ktoré môžeš jednoducho zužitkovať aj v praxi. Dnes ti ukážeme video, ktoré ti všetky tieto jednoduché tipy a triky odhalí na jednom mieste. Skutočne to stojí za to, Safari sa ti bude používať lepšie, rýchlejšie a hlavne jednoduchšie ako kedykoľvek pred tým!

Safari

Hoci iPhone používaš už dlho a cítiš sa ako veľmi zbehlý vo všetkých jeho aplikáciach a práci s nimi, predsalen nemôžeš vždy vedieť všetko. Ako sa hovorí, nikto učený len tak z neba nespadol a všetci, ktorí niekedy niečo používali museli k danému kroku prísť. Dnes sme pre teba na YouTube vybrali skvelé video, ktoré ti ukáže, ako efektívne používať Safari tak, aby to bolo pre teba čo najjednoduchšie a hlavne najrýchlejšie. Presne preto sa pohodlne usaď a pozri si krátke video, ktoré ťa naučí robiť s tvojim iPhonom! 🙂

Prečítajte si tiež  iPhone 6S vs. koleso motorky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.