Možno je to trošku sklamanie ale ani posledná, tretia aktualizácia nerieši problémy, ktoré so sebou prináša iOS 11 už od svojej prvej verzie. Je síce pravda, že predsa len došlo k drobnej oprave chýb ale predovšetkým z iPhonov 6S a iPhonov 7. To, čím iOS najviac trpí ostáva stále súčasťou systému. Pravdepodobne si budeme musieť naozaj počkať až na iOS 11.1, ktoré by nám malo priniesť rozsiahlejšie riešenie problému.

iOS 11.0.3 trochu sklamaním

Nechceme tým povedať, aby si si aktualizáciu nesťahoval, práve naopak, určite si ju nainštaluj. Problém je ale v tom, že iOS 11 obsahuje také chyby, s ktorými táto aktualizácia nič nespraví. Zameriava sa predovšetkým na akési problémy s haptickou odozvou či reakciou na dotykový displej pri iPhonoch 7 a iPhonoch 6S. Je to síce pekné, ale žiaľ ani jeden z týchto problémov nie je taký vážny ako napríklad problém s CLIR, ktorý netrápi len používateľov na Slovensku ale aj používateľov po celom svete.

- Reklama -

Doteraz sme sa nezastávali Applu ale mali sme pre prípadné chyby pochopenie. Každý máme sem tam “svoj zlý deň” a Apple ho mal asi vtedy, keď vydal iOS 11. Avšak trošku nás hnevá, že tak akútne veci, ktoré systém obsahuje Apple nevie vyriešiť. Predsa len sú to už 3 týždne, odkedy bol vydaný a je to 3 aktualizácia, ktorá opäť nič dôležité nerieši. Uvidíme ako to bude vyzerať v budúcnosti ale takto to byť určite nemá. Na Apple to ani zďaleka nevrhá dobré svetlo a je teoreticky možné, že príde aj o niekoľko verných zákazníkov. Samozrejme to firmu nijako nezničí ale žiadna spoločnosť nechce aby jej zákazníci prešli ku konkurencii.

iOS - svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here