Nová verzia iOS 13.4 je tu snami iba chvíľu, a mnohí by už chceli ďalšiu aktualizáciu. Do správ nám chodí množstvo otázok, ktoré sa týkajú biednej výdrže batérie. Teraz o tom začínajú informovať aj celosvetové média.

iOS 13.4 má vraj biednu výdrž batérie, máte problémy aj vy?

Používatelia, vývojári a tiež novinári si začali všímať, že im ich iPhone s novou verziou iOS 13.4 vydrží podstatne kratšie, ako tomu bolo pred aktualizáciou. Zaujímavé výsledky sa objavili aj v tomto teste, o ktorom sme vás informovali pár dní dozadu.

Na internetovej stránke iPhoneHacks sa objavila anketa, ktorá ukazuje, že viac ako 62% hlasujúcich používateľov pociťuje v tejto oblasti zhoršenie. Šokujúci údaj je potom v prípade 14,3% používateľov, ktorí si myslia, že je na tom výdrž rovnako.

Existujú aj takí, ktorí si všímajú dokonca zlepšenie. Ako asi tušíte je ich absolútne minimum, dokopy len 6,77%. Na záver tu máme ešte vyše 16% používateľov, ktorí výdrži nevenovali veľkú pozornosť.

- Reklama -

Problémy sme zaznamenali aj v redakcii

Určite by nás tieto dáta tak nezaujali, keby sme necítili rovnaké problémy. Zaujímavé je, že ani nepoužívame starší iPhone, ale paradoxne vlajkovú loď, 11 Pro. Zariadenie samozrejme bez problémov vydrží na 1 nabitie celý deň a aktuálne hlási 98% zdravie batérie.

Ak na ňom ale pracujeme o čosi viac (a nemusia to byť ani náročné procesy), kapacita akumulátora ubúda pocitovo rýchlejšie. Ťažko povedať, či je to len náš subjektívny dojem, alebo skutočnosť (je veľmi náročné to zistiť). Skúste nám do komentára napísať aj vy, ako je na tom váš iPhone, prípadne možno aj iPad či iPod Touch.

V iPhone 11/11 Pro bude mať batéria pravdepodobne dlhšiu životnosť.
iOS 13.4 má vraj biednu výdrž batérie, máte problémy aj vy?
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

4 KOMENTÁRE

  1. mam iPhone 11 pro ked som ho kupil v decembri vydrz bola uplne super ci uz navigacia bola spustena alebo prezeranie facebook a messenger. vydrz bola super dobra a po aktualizacii uz na verziu 13.3 sa vydrz zhorsila, ale ako prisla aktualizacia 13.4 tak sa to este viac zhorsilo.

  2. Dobrý deň. Mám telefón Hulavey P Smart 2019.Mam jeden problém. A neviem nato prísť. Mala som cez celý displej fotku keď my niekto vola. Ale teraz mam len malý krúžok s fotkou. Môžte my s týmto poradiť? Aby som to mala tak jak pred tým. Ďakujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here